Sacred Art School

Введення

Прочитайте офіційний опис

У Тоскані існує коріння міжнародної школи, яка була заснована з метою сприяння творчості в мистецтві та художній майстерності з безмежною відкритістю до світу священного на службі католицькій церкві та суспільству загалом.

Девіз школи "Вперед в традиції" визначає середовище, коли можна створювати та створювати сучасні твори мистецтва, які передають значення сучасним чоловікам і жінкам, але вони також пов'язані з традицією мистецтва історії ХХ століття.

Християнська віра ґрунтується на втіленні Боголюдини, історичного факту, переданого століттями, що навіть сьогодні є подією, можливою зустріччю сучасних чоловіків і жінок. Мета сакрального мистецтва - заохотити цю особисту зустріч.

Школа, яка не дотримується жодної конкретної мистецької течії, - це перш за все Майстерня, де студенти та викладачі, художники та майстри виготовляють високоякісні сакральні твори мистецтва. У той час як студенти розвивають свої дизайнерські та виробничі навички, вони працювали над мистецькими комісіями, навчаючись також взаємодії з клієнтами та їх потребами.

Школа має на меті допомогти художникам продовжувати традиції за допомогою п’яти основних інструментів:

 1. Сувора мистецька та технічна підготовка
  що дає змогу опанувати образну мову, як її викладали в художніх майстернях Відродження та в Академіях образотворчих мистецтв.
 2. Поглиблений аналіз сучасної думки, який допомагає зрозуміти священне
  наприклад, через дослідження папи Франциска «Євангелія Гаудіум та Лаудато Сі», які стосуються теми краси в літургії та у творінні. Важливою є також робота Бенедикта XVI, включена до «Введення в Дух Літургії», як герменевтичний ключ до літургійного руху та Ватикан II. Іншим джерелом є теологія тіла Івана Павла ІІ, що є дуже важливим підходом до тілесності та його значення для сучасного світу. Лист Івана Павла ІІ до художників вважається фундаментальним документом, який є цінною орієнтацією для школи.
 3. Теоретичні та практичні знання про віру, яку потрібно представити
  Приїжджайте potranno infatti gli artisti modernporanei svelare il vero volto di Cristo se non conoscono con la testa la Cristologia e non Frequentano con il cuore la persona di Cristo, nella preghiera quotidiana e nei sacramenti?
 4. Особлива увага до фігури людини
  Ми прагнемо ще раз зосередити увагу на людській фігурі, поза сучасною іконографічною кризою та на пізнанні академічних мистецьких принципів: це можливість, яку пропонують студентам, які вчаться спостерігати та заохочують інтерпретувати побачене, роблячи усвідомлений візуальний вибір.
 5. Контекст міста Флоренції
  З його колекціями та культурними заходами - найважливішою аудиторією - партнерство з історичними майстернями майстрів, Confartigianato та з Opera del Duomo, живою лабораторією реставрації та обслуговування деяких найбільш захоплених творів мистецтва, сприяють розвитку формування нових та конкретних професійних діячів: художників та майстрів на півдорозі між точністю майстерності та художньою творчістю.
  126997_pexels-photo-102127.jpeg Дайян Ган / Пікселі

Школа Sacred Art School , розташована всередині парку, знаходиться на першому поверсі будівлі Pavoniere.

Територія, сповнена зелені та спокою, - ідеальне середовище для вивчення та розвитку своїх мистецьких навичок.

Приходьте до нас.

Розташування

Столичне місто Флоренція

Address
Viale della Catena, 4
Le Pavoniere – Parco delle Cascine

50144 Столичне місто Флоренція, Тоскана, Італія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія