STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Введення

Прочитайте офіційний опис

КРАСОТА ВИКЛИКУВАТИ СВІТУ. ЧИ ВАШ ВАМ ВАМ ВАМ?

Про нас

Унікальна концепція школи походить від поєднання академічних лекцій у курсах та роботи над автентичними проектами з фахівцями та постачальниками. Всі разом, щоб підірвати світ кожен день, кожну годину.

- перевірки на місці та досвід роботи на місці - разом із відвідуванням майстерень, лабораторій, заводів та магазинів. Курси враховують результати найважливіших міжнародних академічних досліджень із свідченнями всесвітньо відомих дизайнерів та архітекторів. Майже всі нові ідеї надихаються творами мистецтва та їхніми художниками. Окрім наукової та практичної діяльності, ми читаємо разом і обговорюємо тексти про філософію, митець, сучасні справи та останні тенденції у дизайні та архітектурі.

Наша фірма - це студія архітектури та дизайну, розташована у Флоренції. Ми вибрали це велике місто з багатьох причин.

Перш за все, оскільки центральне розташування Флоренції дозволяє нам відвідати, навчатися та працювати в багатьох інших містах, таких як Мілан, Рим та Венеція, де ми розвинули інтенсивні робочі стосунки. Насправді, географічне розташування Флоренції забезпечує швидкий і легкий доступ до всіх частин Італії.

По-друге, тому що італійський міжнародний дизайн породжується тут, де найбільш цікавий історичний контекст зустрічався з баченням майбутнього.

По-третє, тому що це емоційне місто в Італії.

Більше того, наше розташування знаходиться в "Via degli Artisti", великому художньому районі міста, відому за свою історію художнього виробництва.

Специфіка наших курсів полягає в тому, що вони поєднують в собі викладання та міжнародний досвід роботи з теоретичними лекціями.

Завдяки практичному підходу та відвідувачам міста, які розробляються на сайті, наші професори навчають різних аспектів, пов'язаних з розробкою проектів як дизайну (меблів, так і інтер'єру) та архітектури.

ЗВИЧАЙТЕ, РОБИТЕ це

Розташування

Флоренція

Studium Architecturae Florence Design School

Телефон
+ 39 055 2692248

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія