Прочитайте офіційний опис

У 2005 році він заснував Палермо, В Сицилія, Школа італійської мови для іноземців Сицилії, Один з небагатьох шкіл у Палермо яка спеціалізується на вивченні італійської мови. Школа Сицилія, на додаток до організації курсів італійської для іноземців, виконує інші дії, пов'язані з туризмом і культурою італійського.

Школа Сицилія Це один з небагатьох шкіл у Сицилія пов'язуючи культурне свято в Палермо вивченні італійської мови. Школа акредитована "Університет ПізиІ він є домом для іспитів DITALS, Сертифікації для викладання італійської мови для іноземців.

Шкільна команда складається з Сицилії вчителів носії мови і спеціалізуються у вивченні італійської мови.

Наша школа, наші студенти залишають за тепло і простоту нашої землі для сонячної вивчити італійську у дружній і в той же час провести приємні години уроків, прилеглих пляжів з блакитною водою, зроблять ваш відпочинок -study чудовий і незабутній.

Викладачі в нашій школі всі спеціалізується на вивченні італійської мови, тому що вони володіють сертифікації компетентності. Крім того, наші викладачі всі випускники та італієць.

Наші співробітники доступні, щоб дати уроки для окремих осіб або груп, для всіх тих, хто хоче навчитися італійську мову через формулою квартири студії в Палермо, Сицилія.
Команда нашої школи, з допомогою наших партнерів, місцевих туроператорів, також доступна організувати вільний час у вихідні і протягом усього періоду перебування з різних заходів (екскурсії, вечірки, спортивні, кулінарні курси, катання на човнах, і т.д.).

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • італійський

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

SICILIA Scuola di lingua Italiana per stranieri

Школа італійської мови "Сицилія" пропонує курси італійської для іноземців всіх мовних рівнях, утворюють самі початківців, для просунутих учнів, що бажають спеціалізуватис ... [+]

Курси італійської мови в школі "Сицилія"

Школа італійської мови "Сицилія" пропонує курси італійської для іноземців всіх мовних рівнях, утворюють самі початківців, для просунутих учнів, що бажають спеціалізуватися своїх schills. Наші рівні зробити посилання на ті Загальноєвропейської: A1-A2; В1 В2-; С1-Advanced. Італійські курси підходять для всіх іноземців, які хочуть, щоб дізнатися італійську мову в Палермо, Сицилія, і поглибити свої знання в інший і унікальний шлях, залишаючись на середземноморському острові. Незабутній досвід поліпшити свої знання італійської, розширити словниковий запас і розуміти граматичні форми і структури, які представлені та проаналізовані в порядку їх складності та частоти використання.... [-]

Італія Palermo
Жовтень 2019
англійська,італійський
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою