Roma Film Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Новини!

Нещодавно Roma Film Academy уклала угоду з Університетом Терамо, що дозволяє вам отримати ступінь бакалавра з комунікаційних наук (шлях DAMS) , відвідуючи графік лекцій у наших закладах у кампусі Cinecittà , Рим. Цей календар створений фактично для тих, хто працює або іншим чином не має можливості відвідувати заняття щодня, наприклад, тих, хто проживає в інших провінціях Лаціо, або іноземних студентів. На практиці з обмеженою кількістю сесій на місяць, тобто від двадцяти до тридцяти на рік, вивчаючи решту часу вдома, можна досягти відповідної ступеня, здаючи лише іспити в Терамо, Університет. Кожна сесія була розроблена для того, щоб орієнтувати студента на практиці вдома та допомогти йому перевірити рівень досягнутого знання. Наша академія, яку підтримує секретаріат Терамоського університету, піклуватиметься про те, щоб направляти студента у всі процедури, пов’язані із зарахуванням, та складати іспити, необхідні для закінчення навчання.

Ви захоплені кіно? Чи хотіли б ви стати актором, режисером, костюмером або кінематографістом? Тоді Римська академія кіно є те, що ви шукаєте. Розташована в Cinecitta Studios, колисці італійського кіно, в одному з найкрасивіших міст Європи для художньої та культурної спадщини, тобто Рим, RFA - це школа, яка готує молодих людей на багатьох роботах з кіно та аудіовізуальної продукції .

Обладнаний власним театром і постійним набором, з викладацьким складом декількох десятків фахівців, багато з яких є лауреатами премії як в Італії, так і за кордоном, RFA є правильним вибором для тих, хто серйозно має намір пройти кар'єру в аудіо- візуальний виробничий сектор. Запропоновано дворічні курси - з обов'язковою відвідуваністю та обмеженою кількістю курсів - Виробництво, Напрям

Курси виконуються виключно на італійській мові, що вважається необхідною умовою для їх вивчення, хоча деякі модулі можуть бути англійською мовою. RFA встановила угоди з інститутами італійської мови, щоб допомогти студентам, які бажають вивчити його.

Щоб отримати доступ до курсів, необхідно провести попереднє інтерв'ю для перевірки фактичного інтересу та початкового рівня студента з метою вступу до класу обмеженого вступу. Наш Секретаріат доступний для будь-яких питань, які ви можете мати, як на курсах, так і на можливості проживання в італійському капіталі.

Крім того, щорічно RFA відкриває свої двері, після проходження спеціального іспиту, і тим, хто вже має певний досвід роботи на зборах або в інших школах, і хоче спробувати потрапити безпосередньо на другий рік. Вся інформація про наявні місця та спосіб бронювання іспиту публікується на офіційному сайті Академії.

116176_rfa_set_001.jpg

Ромська плівка © 2019

Наш стиль

Стиль RFA є типовим для художнього центру, школи практичної підготовки, де в першу чергу навчається працювати в команді, дотримуватися правил, керувати термінами і постачаннями, знаходити ефективну методику роботи та навчання.

У РФА ми відтворюємо динаміку професійного світу кіно: постійне вивчення, творчість, взаємодія між відділами, робота над набором і компенсацією. Навчальні постановки, які контролюються викладачами та працівниками, дотримуються все більш складних тем і параметрів у процесі навчання. Всі проекти дворічного періоду виконуються у спільному напрямку: ця відповідальність змушує ділитися, а також працювати в команді і допомагає краще керувати навантаженням для кожного проекту. Взагалі, для всіх кафедр викладачі виконують завдання робочих місць; це дозволяє звертатися і навчитися працювати з методами роботи, різними культурами і різними художніми характеристиками, які зустрічаються протягом двох років в Академії.

Студенти приєднуються до спільноти RFA під час занять, навчальних наборів і додаткових заходів. Можливості для налагодження зв'язків і встановлення відносин між колегами і професіоналами факультету є однією з сильних сторін, поряд з методом навчання на робочому місці, що робить дворічний досвід залученням і всеохоплюючим.

Штаб-квартира

Академія розташована в приміщенні студії Cinecittà Studios, де вона має два місця: один перед історичним театром Фелліні 5, де є кабінети та кабінет секретаря; інший всередині кампусу Cinecittà, зі звуковими сценами та наборами, адміністративні та виконавчі офіси.

Cinecittà

Кіностудії Cinecittà розташовані за 9 км від центру Риму, на площі 400 000 квадратних метрів. Сьогодні Cinecittà представляє собою орієнтир європейської кіноіндустрії для виробництва повноцінних фільмів, художніх фільмів, телебачення, реклами та відеокліпів: від виробництва до видання, до реалізації спецефектів. Для студентів ВПО навчання в студіях - чудова можливість.

Рома

Рим є не лише виразом історичної, художньої та культурної спадщини західноєвропейського світу, але й капіталом, багатим ідеями та діяльністю для студента, який має намір мати справу з 7-ми ст. Найкрасивіші і найдавніші кінозали мистецтва, незліченні кінофестивали, Римський кінофестиваль і престижні театральні програми гарантують, що життя в столиці - це як художній досвід, так і людський, більш стимулюючий, ніж будь-коли.

Контакти

116400_Contacts.jpg

Розташування

Рим

Address
c/o Teatro 4 - Cinecittà Studios
Via Tuscolana, 1055

I 00173 Рим, Лаціо, Італія
Телефон
+39067219555