Palazzo Spinelli Group

Введення

Прочитайте офіційний опис

Palazzo Асоціація Спінеллі Некомерційна була заснована в 1998 році. Мета Палаццо Спінеллі є збереження світової культурної спадщини шляхом заохочення, організації та управління ініціатив, спрямованих на вивчення, збереження, відновлення, просування і плодоношення культурного і художньої спадщини.

Palazzo Спінеллі працює в більш ніж тридцяти різних країнах, організовуючи навчальні плани і курси підвищення кваліфікації для людей, які працюють в галузі управління об'єктами культурної спадщини, збереження, відновлення, культурного та екологічного туризму, а також організації заходу. Асоціація також здійснює проекти у співпраці з державними органами і приватними компаніями, такими як Європейська комісія, ЮНЕСКО та Міністерства закордонних справ Італії. Наша робота з Міністерством здійснюється в рамках угод про співробітництво в галузі науки, техніки і культури гарантовані більш ніж 40 урядів по всьому світу.

Палаццо Спінеллі має більш ніж 15-річний досвід роботи в цій галузі з більш ніж 300 курсів магістратури завершеним і понад 1700 випускників, що робить його точкою відліку, як в Італії, так і за кордоном. Асоціація також пропонує практичне навчання, планування, експлуатації та відповідає на ринку праці, постійно знаходиться на передньому краї відновлення і збереження в цьому секторі.

Наша місія

«Для того, щоб внести свій внесок в освіту і свідоме використання художнього та культурної спадщини людства шляхом розробки моделей управління, спрямованих на підвищення почуття приналежності, інтересу, поваги та розуміння своїх і чужих культур».

Акредитація

Палаццо Спінеллі є акредитованим закладом тосканського регіонального органу (Regione Toscana - Указ № 1722 від 25 березня 2003.) І з моменту його створення, він провів курси, визнані Міністерством народної освіти і соціального забезпечення (відповідно до Закону № 845 від. 21/12/1978). З 2010 року він також є членом ELIA (Європейська Ліга інститутів мистецтв), і є лідером в розділі Збереження та відновлення Ліги.

Система контролю якості

Інститут має політику в області якості, яка сертифікована по ISO 9001: 2008 стандартів. Наша мета полягає в тому, щоб постійно вдосконалювати процеси і процедури Інституту, заохочувати зміни в структурі і просувати безперервні культурні обміни з нашим суспільством.

Palazzo Спінеллі просуває ідею, що вчення не просто мати вплив на людину, цивільного і культурної свідомості студентів, а й служить для передачі суттєвої широкомасштабну знань і професійної обізнаності, а також забезпечення навички розпізнавати і адаптувати до наших змінюється суспільство і діловий світ.

Palazzo Спінеллі має наступні цілі:

 • Створення навчальних ініціатив на основі реального аналізу професійних і навчальних вимог
 • Організовувати заходи, що гарантують оптимальні умови для надання послуг з метою забезпечення ефективного навчання
 • Просування і розвиток відносних людських ресурсів для роботи зі створення і реалізації заходів з підготовки кадрів
 • Сприяння співпраці з національними та міжнародними державними органами і приватними компаніями, щоб сприяти безперешкодну циркуляції кваліфікованих фахівців
 • Тестові інноваційні методи навчання, пов'язані з досвідом, управлінської та професійної діяльності

Для досягнення цих цілей, Палаццо Спінеллі організовує культурні та наукові заходи в Італії і за кордоном, співпрацює з державними органами та приватними компаніями. Ці ініціативи все спрямовані на поширення знань, художньої, наукової і культурної знання, а також сприяти проведенню наукових досліджень, збереження та плодоношення культурного і художньої спадщини.

членство

З моментом свого створення, Інститут приєднався ряд національних та міжнародних мереж, а також партнерства, конкретна мета полягає в збереженні культурної спадщини та економічний світ.

Зокрема, в останні роки пріоритети Інституту були щеплені в ширший європейський процес культурного розвитку, спрямованому на виробництво великого зусилля, щоб вийти за кризою і створити умови для економічного і вищого рівня зайнятості.

Стратегія Європа-2020 є план зростання, який є унікальним, аж до більш ефективних інвестицій в сфері освіти, наукових досліджень і інновацій. Завдяки рішучому вибір на користь економіки, спрямованої на захист навколишнього середовища і сталого розвитку, стратегія спрямована на створення нових робочих місць і скорочення безробіття.

В даний час Інститут дотримується наступних організацій:

 • ELIA (Європейська Ліга інститутів мистецтв), Амстердам
 • Europa Nostra, Olanda
 • Фонд Анни Лінд, Egitto
 • FAI (Fondo Ambiente Italiano), Італія
 • Підприємству (Fondation Au Mérite Européen), Люксембург
 • ICFAD (Міжнародна рада образотворчих мистецтв деканів), США
 • SEMA (Société d'Заохочення Окс Métiers d'Art), Франція
 • Чітта Infinite, Італія
 • Associazione Партнери Палаццо Строцці (почесний член), Флоренція

Палаццо Спінеллі є членом Ради Еліа (Європейської Ліги Інститутів мистецтв), заснований в Амстердамі і відіграє провідну роль серед організацій-членів, що працюють в галузі збереження і відновлення.

ЕЛІЯ, є найбільшою мережею установ для образотворчого і прикладного мистецтва в Європі і нараховує понад 400 членів, які залучають більше 350.000 студентів.

Розташування

Флоренція

Palazzo Spinelli

Address
Via Maggio, 13
50125 Флоренція, Тоскана, Італія
Телефон
+39 055 213086