Milan Fashion Campus

Введення

Прочитайте офіційний опис

Milan Fashion Campus

У першій скульптури італійської моди італійські онлайн-курси.

Інтенсивні курси моди Brief - відкритий круглий рік курси - реєстрація щопонеділка.

Відкрийте для себе моду в Італії! Ви не зможете випробувати без почуття

www.milanfashioncampus.it

Починаючи з 2003 року, Milan Fashion Campus прагне поширити італійську культуру моди, використовуючи Інтернет. Наші модельєри курси допомагають студентам поліпшити свій стиль особисто і придбати унікальний італійський стиль. Засновником моди в Мілані Campus Анджело Рассіка, який народився і виріс в Швейцарії, але сицилійського походження.


Завершивши навчання моди в Мілані, Анджело Рассіка зробив свої перші кроки в світі моди в якості помічника Джорджіо Correggiari, де він познайомився з Доменіко Дольче і Стефано Габбана (Dolce & Gabbana). Я повинен був залишити для участі у військовій службі протягом одного року. Після повернення, він працював з італійською компанією Барбас (чоловічого одягу). Він був один з найбільш захоплюючих професійного досвіду його кар'єри: він почав працювати в якості помічника дизайнера Джанні Версаче, з яким він працював протягом 5 років проектування жіночих і чоловічих колекцій: Genny, Spazio і Versus. Після цього досвіду, він відправився в Іспанію, протягом 4 років, де він працював з Induyco - El Corte Ingles в Мадриді. Після того, як він повернувся, він почав працювати в якості консультанта моди для Gruppo Марзотто, Miroglio Vestebene, Gruppo Макс Мара, а також в Японії з одним з провідних світових хутряних компаній, компанія King.


Протягом його років роботи в світі моди, Анджело відчув велике розчарування молоді, які відвідують школи в престижній моди: На жаль, він зрозумів, що після трьох років навчання, де вони провели багато грошей, вони не мають тверде знання і недавні випускники часто навіть не мали можливості пройти стажування.


Таким чином, зрозумів, що там було багато зробити, тому він заснував Milan Fashion Campus, з метою дати молодим людям можливість дізнатися про світ моди, не витрачаючи гроші, за допомогою персоналізованих і зворотного зв'язку, і в той же час, з вмістом з реальними і практичної точок зору: як робота відбувається в професійному середовищі.


Його міжнародний досвід дозволив йому побудувати свою кар'єру в якості консультанта по дизайну і, нарешті, в сфері освіти.


Milan Fashion Campus постійно працює над розробкою і створенням інтенсивних курсів, які можуть дозволити студентам повністю розкрити свій потенціал без необхідності проходити через економічні труднощі.
Наша школа прагне досягти досконалості своїх студентів, навчання створенню колекції, створювати історії, які поєднують в собі тканину і колір, досліджувати деталі костюмів, які можуть зробити його унікальним твором. Так само він прагне доповнити творчу частину з використанням програмного забезпечення. Як працювати в торгівлі і інновацій, в той час як колекція моди створюється, від концепції, планування та виконання?
Milan Fashion Campus працює з гнучкими програмами, присвяченими зміст в інтересах студентів. З невеликими класами і уважним і індивідуальним обслуговуванням, студенти отримують зворотний зв'язок про свою роботу, для того, щоб підвищити свої творчі здібності та розвивати критичний погляд на його творчому процесі. Milan Fashion Campus пропонує міжнародну середу, в якій студенти приїжджають з усього світу, з Європи, Азії, Африки, Америки. Це дозволяє культурний обмін, де студентам розширити свій погляд на світ, випробувати нові і різні культури, які впливають на ваше почуття стилю і естетики, при цьому маючи можливість створювати цікаві і збагачують контакти для своєї кар'єри в світі мода.

Розташування

Мілан

Milan Fashion Campus Fashion Courses

Address
MILAN FASHION CAMPUS
Via Broggi 7

20129 Мілан, Ломбардія, Італія
Телефон
+39 02 2682 2730