LABA Firenze - Liberal Academy Of Fine Art

Введення

Прочитайте офіційний опис

ЛАБА Флоренції - це Академія образотворчих мистецтв, уповноважена МІУРом (Міністерство освіти і науки та досліджень). Інститут вищої художньої освіти, який завжди зосередився на "інноваційних" шляхах, близьких до нових технологій і пов'язаних з використанням мультимедійних інструментів. Академічні курси, еквівалентні ступеню, структуровані на 3 2 через відділи фотографії, графічного дизайну

LABA - це дидактична мережа з офісами в Італії та за кордоном. Інститут у Флоренції діє з 2001 року , і лише курси фіксованого числа (до 20 студентів) дозволяють майже 600 студентам, які навчаються, використовувати професійні лабораторії, обладнані мультимедійними пристроями та обладнанням останнього покоління , найбільш оптимально.

69838_69792_SchoolProfile01.jpg

Студенти приїжджають з усього світу, а Академія протягом багатьох років стала місцем безперервного культурного та етнічного обміну, де люди з різним стилем життя, культурами, релігіями та етнічними групами збираються, обговорюють та перевіряють свої знання про мистецтво, творчість, красу і гармонія

ЛАБА завжди прагнула створити значні синергії, залучаючи фонди, асоціації та державні установи, такі як музеї, муніципалітети, провінції, регіони ; але в основному співпрацює з міжнародними стандартними компаніями, такими як Cartiere Fedrigoni, Rifle, Alessi, Martinelli Luce, Mantellassi 1926, Artemide, Alpitour e MBM Biliardi, що студенти завершують курс професійної підготовки шляхом розробки проектів, що стосуються як дидактики, так і промислового виробництва.

Саме завдяки створенню спеціальних освітніх програм, визначення відповідних формотворчих предметів, співпраці в дослідженні, що ЛАБА та її партнери дали можливість постійного зростання роботи, розробленої та підготовленої учнями, сама Лаба постійно використовує ресурси щоб розширити мережу співробітництва компанії.

Окрім програми Erasmus Plus, в останні роки LABA активізувала міжнародну синергію ; надаючи ще більшу силу освіті, яка є частиною системи, розробленої на європейському рівні, Європейської системи трансферу кредитів , яка є корисною для полегшення мобільності студентів не тільки серед факультетів італійського університету, але також і в країнах Європейського співтовариства з різними можливостями як трьохрічний тренінг в Італії та наступні два роки в одній із країн-членів ЄС. Процес інтернаціоналізації також активний у зарубіжних країнах, через співпрацю, розпочату кілька років тому з Державним університетом Стівена Ф. Остіна та Ангеліною Коледж (США).

У 2015 році LABA керував фестивалем італійської культури в Чеській Республіці .

Florence

ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ

Лабораторії LABA забезпечені професійним обладнанням та новітніми технологіями. Є два студії з повним освітленням і чудовими інструментами для зйомки (камери Nikon і відеокамери Canon). Існує темна кімната для розробки, фіксації та друку аналогових зображень. Класна кімната обладнана лупами, оптичними лавками, танками для розробки та встановлення тощо. Комп'ютерні лабораторії доступні, кожен з яких оснащений 20 робочими станціями MACINTOSH (останнє покоління), а також принтери та сканери високої чіткості. Лабораторія живопису складається з великого залу, в якому студенти мають можливість виразити себе за власними характеристиками, використовуючи різні методи. Моделі доступні для уроків в оголеному стані.

Florence

ПІДГОТОВКА ПРОПОЗИЦІЇ

LABA завжди зосередився на "інноваційних" Pathways , активізуючи академічні курси, структуровані на 3 2, що еквівалентно коротким ступеням та спеціалізації адрес, пов'язаних з новими технологіями і пов'язаних з використанням засобів масової інформації, пов'язаних з мультимедіа. Тренінгова пропозиція поділена між фотографіями, графічним дизайном та мультимедіа, візуальним мистецтвом, дизайном, модним дизайном.

Розташування

Флоренція

Address
LIBERA ACCADEMIA DI BELLE ARTI
Piazza di Badia a Ripoli, 1/A
50126 Florence (Italy)

Флоренція, Тоскана, Італія