Jul academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

JulAcademy Інститут вищої освіти спеціалізується на вивченні сучасної музики, є центр ексклюзивних іспитів для Калабрії L і РГГА, курси співу і інструменту, танцю та музичного театру, сертифіковані безпосередньо в Університеті Західного Лондона і ведення Лондонського коледжу експертизи музики з випуском сертифікатів і дипломів з ЕСКОМ кредитів.

Наші вчення слідують інноваційні методи, за допомогою запозичених освітніх програм міжнародних реалій також роблячи акцент на музичні класи для дітей з особливими вчителями. Ми прагнемо надати кращі можливості для кар'єрного зростання та підготовки майбутніх професіоналів у музичній індустрії.

Наша реальність є цінним орієнтиром для тих, хто хоче поглибити вивчення музичної мети, щоб продовжити музичну кар'єру і викладання сучасної музики:

 1. Метод для навчання і викладання
 2. Ретельний відбір викладачів
 3. JUL4 Метод навчання: 19
 4. Платформа електронного навчання для дистанційного навчання
 5. Поставка навчального матеріалу
 6. Двічі навчання і міжнародна сертифікація методи липня, видане університету Західної Londoncon видачі міжнародних дипломів
 7. зовнішні експерти з Університету Західного Лондона, що VALIDATE навчання
 8. Можливість продовжити навчання в Університеті Західного Лондона стипендію 3000 фунтів
 9. Навколишнє середовище творчого і стимулюючого навчання
 10. Визнання і партнерство з Університетом Західного Лондона і PPA
 11. Професійна студія звукозапису на ProTools HD2
 12. Есе кінця року з професійним обладнанням
 13. Рекламний ролик для кращих студентів
 14. виробництво і розподіл спеціалізованих платформ записи
 15. Майстер глибини національного і міжнародного персоналу

Наші викладачі

Вибираючи scudiare до JulAcademy ви можете бути впевнені в даний час йдуть деякі з кращих викладачів і фахівців на додаток до спеціалізації заробили міжнародні заголовки Університету Західного Лондона. Якість навчання має важливе значення для навчання.

Викладачі Академії липня володіють унікальним поєднанням професійного досвіду і знань своїх підданих. З персоналізованих методом навчання, з невеликою підготовкою класу він буде направлений на розвиток навичок і умінь в процес бакалавра (Бакалаврат).

Розташування

Ренде

Address
Via Sandro Botticelli 11,
87036 Ренде, Калабрія, Італія