Italian Genius Academy - Made in Italy School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому IGA:

  • школа «Зроблено в Італії»
  • кулінарія, мода і дизайн школи в Римі

Приготування їжі, мода і дизайн завжди були флагманами італійської економіки, і вони також є полями, що пропонують більше можливостей для працевлаштування. Наші кулінарні, моди і дизайну курси дозволяють нашим студентам швидко вийти на ринок праці.

Причини вибору IGA - Зроблено в Італії школі, в школі, яка організує для приготування їжі, моди і дизайну курси в Римі, і це дає вам можливість вийти на ринок.

В першу чергу, IGA - Зроблено в Італії школі інноваційної філософії випливає із суті: традиційні курси професійної підготовки не підготує вас до практики у вашій професії! Це відбувається тому, що більшість доступних навчальних курсів пропонують багато теорії, але дуже мало практичні, з результатом загального почуття невдоволення в кінці курсу.

Ви могли б знайти себе ще в початковій точці і безробітних. Наша академія відрізняється своїм практичним підходом і застосовує основні правила, щоб отримати професію: кращий спосіб вивчити професію є практичними заняттями.

Те, що більшість шкіл не говорять вам: тільки в реальному світі досвід буде секрети професії в купуватися тільки безпосередньо вивчення методів, які характеризують цю професію. Це найкращий спосіб вийти на ринок.

Відповідно до цієї основною концепцією, всі IGA - Зроблено в Італії шкільних курсів професійної підготовки проходять в кращих компаніях «Зроблено в Італії». Справді, перше питання кожен роботодавець запитує: де ви працювали? Все IGA - Зроблено в Італії шкільних курсів будуть видавати диплом про те, хто був ваш викладач і в який компанію ви виконували свою інтернатуру.

Сертифікат випущений в кінці курсу буде враховуватися як реальний досвід роботи! Як правило, в кінці курсу, професійно-технічні училища залишити студент самостійно і не готові до виходу на ринку. Це також відбувається тому, що у них немає наставника, напрямних їх на ринку.

Навпаки, IGA - Зроблено в Італії школі допомагає вийти на ринок завдяки РОБОЧОМУ МІСЦІ МОЖЛИВОСТЕЙ, офіс, істинний JOB служби пошукового, які можуть допомогти місці ви в мережі компаній-партнерів IGA, кращі у всій Італії.

Розташування

Рим

Address
via Sistina 149
Рим, Лаціо, Італія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: