Istituto Italiano di Fotografia

Введення

Прочитайте офіційний опис

ШКОЛА

Istituto Italiano di Fotografia протягом 20 років був керівником школи в галузі професійної підготовки в Італії. Навчання в IIF характеризується своєю повнотою і практичним і професійним підходом, що охоплює найважливіші сектори світу фотографії.

НАШЕ ЗАВДАННЯ

Місія IIF - забезпечити підготовку до фотографії, яка є твердою, повною та сучасною виразною мовою стилю та інновацій. Основна мета полягає в тому, щоб студенти розвивали чутливість та критичну думку, необхідні для наближення до ринку фотографії більш виразним та динамічним чином.

ЕКСКЛЮЗИВНІСТЬ

Istituto Italiano di Fotografia ділиться на три розділи, які працюють синергічно для навчання, яке негайно занурює учня в реальність шляхом конкретного досвіду та творчих проектів у співпраці з видавцями та компаніями.

Розмір: реальність, що підходить для учня

Istituto Italiano di Fotografia - це дійсно підходяща для студента фотологічна лабораторія, в якій кожен допомагає освітньо, професійно та особисто. Місце для виховання своїх навичок та експресивних та творчих здібностей, слідуючи індивідуальному та персональному шляху росту, створене порівняно з вчителями та обміном з колегами. Привітна, "сімейна" атмосфера, яка сприяє набуття навичок, необхідних для підготовки фахівців, фотографів, здатних виражати свою творчість через унікальний, особистий та оригінальний.

Розташування

Мілан

Istituto Italiano di Fotografia Srl

Address
Istituto Italiano di Fotografia
Via Enrico Caviglia 3

20139 Мілан, Ломбардія, Італія
Телефон
+39 02 5810 5598