In Florence Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

1

Школа італійської мови у Флоренції

  • Перша школа італійської мови у Флоренції, акредитована Міністерством освіти Італії для викладання італійської мови та культури іноземним студентам.
  • Високоякісне професійне викладання мови з alt = "1948.
  • Система інноваційного успіху, спрямована на забезпечення мовної підготовки найвищої якості в усьому світі.
  • Сертифікована Європейською асоціацією якісних послуг EAQUALS, щоб гарантувати високі стандарти освіти протягом багатьох років.
  • Красиво розташований всередині Ренесансного палацу "Palazzo Guadagni" (alt = "1502), спроектованого знаменитим флорентійським архітектором Кронакою.
  • Центральне розташування: школа виходить на центральну площу, що називається Piazza S. Spirito , у самому центрі старого центру міста, за 300 метрів від палацу Пітті, за 500 метрів від Понте Веккьо і приблизно за 15 хвилин ходьби від собору. .
  • Легкодоступний з будь-якої точки міста, оточений типовими тратторіями, кафе та традиційними майстернями ремісників.

Наша школа італійської мови складається з одинадцяти аудиторій, повністю обладнаного мультимедійного навчального центру з широким спектром італійських навчальних ресурсів від традиційних граматичних вправ до онлайн-програм, великого конференц-залу, студентського лаунжу і великої сонячної тераси.

Чому вибирають Академію InFlorence?

5Майте можливість навчатися в будівлі 16-го століття ...

Досвід проживання в місті, відомий у всьому світі як «Колиска епохи Відродження». Академію InFlorence можна знайти в найстарішій частині Флоренції, на прекрасній площі Пьяцца С. Спіріто, оточеному типовими тратторіями, кафе і традиційними майстернями ремісників, в центрі міста, але далеко від багатолюдних туристичних районів.

Мати можливість навчатися в будівлі 16-го століття, багаті історією і флорентійським шармом. Наша школа знаходиться в Палаццо Гваданьї і має 11 класів, мультимедійний навчальний центр, конференц-зал, зона відпочинку для студентів і велику сонячну терасу.

3

Ми віримо у збереження невеликих розмірів класів, щоб підтримувати високоякісні стандарти навчання від нашого досвідченого викладача.

Наші кваліфіковані викладачі володіють значним досвідом у галузі викладання італійської мови. Вони використовують різні інноваційні підходи для розробки ідеального курсу для кожної конкретної групи. Деякі члени нашого педагогічного колективу також є тренерами вчителів.

Всі наші співробітники мають значний досвід роботи зі студентами з усього світу, тому завжди є хтось, хто може допомогти вам з будь-якою проблемою, великою чи маленькою!

Розташування

Флоренція

Eurocentres Firenze

Address
Piazza Santo Spirito, 9
50125 Флоренція, Тоскана, Італія
Телефон
+39 055 213030