Прочитайте офіційний опис

L'Associazione

Презентуйте в 14 пасе, IACC та піа антикоадиційне автореволюція міжнародної міжнародної конференції, яка завершує роботу над розповсюдженням культурних знань в галузі культури. Завдяки організації дизайну, ви зможете організувати професійні та професійні консультації дизайнера квітів. Неділя, 2009 р. Виконавчий комітет МАКК IACC Italia, Асоціація Італійської Деги Проджекттіті / Консульства Колумбійської Республіки порушує міжнародні вимоги щодо міжнародних відносин, а також сприяє підвищенню цілісності національних територій, а також активності та ефективності співробітництва.

ЧІ СІАМО

МАКК (Міжнародна асоціація кольорових консультантів та дизайнерів) готує акредитацію для розробки та консультування з використанням кольорових технологій для дизайнерів, що розробляють та виготовляють в дизайні та виготовленні кольорових кольорів та декоративних тканин. IACC та авторизація авторських прав сертифікованого міжнародного спеціаліста "Кваліфікований Консультант / Дизайнер", що є кваліфікованим IACC, та спеціаліст з кольорового дизайну, що спеціалізується на кольоровому дизайні та дизайнерів кольорів, які відповідають вимогам стандартів якості, а також надають сертифікати спеціалістам IACC Associate Члени "

STORIA

1957 р. Близько 50 професіоналів, дизайнерів, дизайнерів, вихователів, психологів та експертів з наукових досліджень, які отримали 12 років від "Хілверсуму" або "Пасі Бассі", що представляє Міжнародний консалтинговий центр (IACC). Ви можете бачити віртуальну базу під час прес-конференції, яка займатиметься професійною діяльністю де-факто, що стосується колірних питань та потреб, а також не вимагатиме, щоб вони були зацікавлені в спеціальних вимогах. Ісландія IACC Фул Дотт. Генріх Фрілінг, психолог, біолог, філософія та авторство індикаторів небажаних колір, фондова інституція колірної психології в Німеччині. Nel 1957, il dott. В рамках спільної роботи в галузі авторської майстерності, дизайну, психології, мистецтва та дисципліни з найсучаснішої дисципліни в процесі розробки, стилю та програмі, що фінансуються в рамках підготовки до дипломів IACC. Програма, що розробляється, не має наміру на власний розсуд, яка використовується для користування кольором, а також необхідною формою професіоналізму у галузі застосування графіки застосування міждисциплінарного підходу, що забезпечує високу якість та зручність у роботі.

APPROCCIO PROFESSIONALE

L'argomento colore può essere analizzato da infiniti punti di vista, perché invest omni campo del sapere. Далла Філософія All Scienze Naturali, dalla biologia alla medicina, dall'antropologia alla psicologia, dalla fisica alle teoria del colore, dal design all'heronomia visiva, dall'architettura all'arte. Il design del colore è un settore professionale che richiede esperti con competenze specifiche. Встановлено, що конденсатори не містять ніяких причин, які можуть призвести до виникнення таких симптомів, як психологічні симптоми. Зверніть увагу на те, що "коефіцієнт ефективності та ефективності" означає, що всі особи, що знаходяться в інтерпретації, не пов'язані з конфіденційною поведінкою, не є предметом розбіжностей та не мають властивостей. Науковий ступінь в галузі графічного дизайну не дозволяє створювати практичні та дієві матеріали для використання в процесі реалізації.

ДИПЛОМА ЕККРЕДИТАМЕНТ IACC

Протягом чотирьох семінарів, які були розроблені та розроблені в протягом чотирьох семінарів, вони є належними та надійними для міжнародних сертифікованих консультантів кольорів IACC. Успішне, що представляє та не має аналогів, де-факто прокурорської культури, дель-архітектури навколишнього середовища, психологічної дисципліни з маркетингу та навчання, а також акредитації, що припадають на IACC.

COMITATO ESECUTIVO

На замовлення спеціальна композиція надається різноманітним націоналіям, існуючим і навчальним програмам, що надаються всіма асоціаціями. Al Comitato висуває та підтверджує, що програма поширюється і на програму індивідуальної співпраці з іншими фахівцями.

COSA STUDIAMO

ARGOMENTI DI BASE PER LA FORMAZIONE E L'ACCREDITAMENTO IACC

 • Fondamenti e terminologia della luce e del colore (fisica)
 • Аспетті фундаменталі дельтеорієн дель колоре
 • Il colore dall'occhio al cervello (фізіка, анатомія, фізіологія та неврологія)
 • Psicologia della percezione
 • Колекція з'являється в інформаційній мережі та маркетингу
 • L'influenza del colore sull'uomo e sull'ambiente
 • Effetti biologici della luce
 • Illuminotecnica
 • Ефетті нервово-психіко-фізіологічні дослідження колори
 • Psicologia ambientale
 • Ergonomia visiva
 • Аналіз та оцінювання динаміки та інтересів
 • Psicosomatica e relazioni con l'architettura e il design
 • Проджектізація кольоровості та консультування
COLORE NEGLI SPAZI ARCHITETTONICI
 • Структура медичного психотерапії
 • Уффічі
 • Стабілізація промислових і виробничих потужностей
 • Структура виховна
 • Рекламні справи
 • Alberghi e ristoranti
 • Зона резиденцаліалі
 • Spazi urbani

ПРОГРАМА ДІДАТТИКО

Програма IACC, яка розроблена для вивчення та розробки, не може призвести до виникнення проблем, пов'язаних із загрозою збитків, а також сприяти їхньому консультуванню та покращенню авторитету та організації та міжнародних відносин.

Доступні навчальні програми:
 • італійський

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

IACC ASSOCIAZIONE ITALIANA DEI PROGETTISTI/CONSULENTI DEL COLORE

Націлений на тих, хто вперше хоче підійти до кольору у дизайні або поглибити свої знання з цього питання з авторитетним та органічним навчальним шляхом. ... [+]

УКРАЇНСЬКА ВІД 5 до 8 ТА ВІД 19 НА 21 ТРАВНЯ 2018 РОКУ В МІЛАНІ

Теми: хроматичний дизайн третього віку, колір у спілкуванні та психологія кольору

Націлений на тих, хто вперше хоче підійти до кольору у дизайні або поглибити свої знання з цього питання з авторитетним та органічним навчальним шляхом.

Викладачі найвищого рівня та всесвітньо відомі: Edda Mally, президент IACC Europa, австрійський художник, який навчає експериментів та хроматичних відчуттів; Стефані Гурк, геріатр, спеціалізується на вивченні кольорового сприйняття людей похилого віку; Масімо Каяццо, професор хроматології та президент IACC Italia; Лія Луззатто, есеїст і професор теорії кольорів та спілкування; Олександр Карнуч, архітектор та викладач Академії IACC Австрії.... [-]

Італія Milan
інформація
італійський
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою