Fondazione Campus

Введення

Прочитайте офіційний опис

Люди Campus мовна школа для тих, хто хоче вивчати іноземні мови і встановити в більш глобалізованому світі, іноземна мова став дуже конкурентним інструментом. Школа, раніше відомий як Лука Campus Foundation, в університетському містечку Foundation більше десяти років займається дослідженнями і освітою, підвищення кваліфікації бізнесу, туризму та управління родовищем університету.

викладачі мови вчитель рідної мови Кампус школи мають високу професійних знань і великий міжнародний досвід у цій галузі.

кафе

І дружній і теплий, але і насолодитися красивими пейзажами простору на пагорбах Лукки, де студенти і викладачі можуть користуватися хорошим додаткове часом відпочинку. З понеділка по п'ятницю з 14.30 ранку 8.30 - точка

бібліотека

Бібліотека має 48 столів для читання і з Wi-Fi, музей має понад 2500 зареєстрованих культурну спадщину, ці книги включають в себе аспекти галузі історії, літератури, мистецтво, економіки, багате і зростаючої колекції контенту для деяких з індустрії туризму знання корінних народів і публікації.

Читальний зал: з понеділка по п'ятницю з 9.00 годин до 19.00 пунктів

Мультимедійні класи

Кампус мовна школа має класи, оснащені сучасним навчальним обладнанням, в якому два комп'ютерні зали і мовна лабораторія клас в самих інноваційних Тоскани. З понеділка по п'ятницю з 9.00 до 19.00 годин точок

трафік

Школа пропонує безкоштовний трансфер до і від школи і центру міста Лукка. У школі також є простора парковка і дуже проста у використанні для людей з обмеженими можливостями.

залишитися

квартира

Школи повинні бути загальними, як одинарні або подвійні квартири надають студентам будинок, квартира кімната і кухня комунальні послуги, квартира в центрі Лукки або в школі.

Ціна котирування і побачити багато

Лукка San Frediano Готелі

Готель розташований в самому центрі стародавнього міста Лукка, на додаток до готелю пропонує номери з окремими ванними кімнатами (в тому числі одно-, двох-, трьох- і чотиримісні), але і забезпечує громадський туалет може жити 6-8 індивідуальної великій кімнаті, яка групові поїздки для розміщення сімей також дуже хороший варіант. Ціна годинник в наявності.

Готелі та «ночівля із сніданком» Сімейний хостел

Школи можуть також повинні жити в дві зірки в чотиризірковому готелі або «ліжко та сніданок» Сімейний студентських гуртожитках для цих виборів. Ці зіркові готелі і «ночівля із сніданком» Сімейний готель, деякі в центрі стародавнього міста Лукка, а деякі села біля школи, у співпраці всіх наших готелів мають високий рівень комфорту і надійного якість ,

Ціни починаються від € 50,00 з людини за ніч, включаючи сніданок.

Школа тільки надавати допомогу студентам і поміщиками, відносини між сторонами не несе ніякої відповідальності.

* Курси італійської мови для іноземців зареєстрованих студентів безкоштовно

місто Лукка

Luka, тому що у них є стіни 15,16 століття будівлю славиться своєю всій периферії 4,5 км оточувала стародавнє місто Лукка, вона є однією з чотирьох стін древньої столиці Італії, решта три (Ferrara Гроссето і Берг магія). наявність давньої міської стіни також роблять історичний центр міста майже недоторканим, щоб зберегти первинний вигляд, є багато будівель архітектурного інтересу, наприклад, більш ніж 100 (і нерелігійні ) величезний палац релігійних середньовічні церкви, вежі, дзвіниця, пам'ятники і має відмінний стиль лінії Відродження.

Місто також має прекрасні міські простору, коли число найвідоміших амфітеатру площі, його особливість, безумовно, єдине в світі, на площі за проектом архітектора Лоренцо Белліні Noto римського амфітеатр встановлено.

Головна вулицею є частиною стародавнього міста вузьких середньовічних вулиць Філлунго, яка об'єднує найбільшу вулицю магазинів міста.

Через своїх багатих історичних пам'яток, зовсім недавно, ЮНЕСКО запропонувала список Lucca «Всесвітньої спадщини» рекомендацій.

Розташування

Лукка

Address
Fondazione Campus | Via del Seminario Prima, 790 - Monte San Quirico
55100 Лукка, Тоскана, Італія