Прочитайте офіційний опис

Люди Campus мовна школа для тих, хто хоче вивчати іноземні мови і встановити в більш глобалізованому світі, іноземна мова став дуже конкурентним інструментом. Школа, раніше відомий як Лука Campus Foundation, в університетському містечку Foundation більше десяти років займається дослідженнями і освітою, підвищення кваліфікації бізнесу, туризму та управління родовищем університету.

викладачі мови вчитель рідної мови Кампус школи мають високу професійних знань і великий міжнародний досвід у цій галузі.

кафе

І дружній і теплий, але і насолодитися красивими пейзажами простору на пагорбах Лукки, де студенти і викладачі можуть користуватися хорошим додаткове часом відпочинку. З понеділка по п'ятницю з 14.30 ранку 8.30 - точка

бібліотека

Бібліотека має 48 столів для читання і з Wi-Fi, музей має понад 2500 зареєстрованих культурну спадщину, ці книги включають в себе аспекти галузі історії, літератури, мистецтво, економіки, багате і зростаючої колекції контенту для деяких з індустрії туризму знання корінних народів і публікації.

Читальний зал: з понеділка по п'ятницю з 9.00 годин до 19.00 пунктів

Мультимедійні класи

Кампус мовна школа має класи, оснащені сучасним навчальним обладнанням, в якому два комп'ютерні зали і мовна лабораторія клас в самих інноваційних Тоскани. З понеділка по п'ятницю з 9.00 до 19.00 годин точок

трафік

Школа пропонує безкоштовний трансфер до і від школи і центру міста Лукка. У школі також є простора парковка і дуже проста у використанні для людей з обмеженими можливостями.

залишитися

квартира

Школи повинні бути загальними, як одинарні або подвійні квартири надають студентам будинок, квартира кімната і кухня комунальні послуги, квартира в центрі Лукки або в школі.

Ціна котирування і побачити багато

Лукка San Frediano Готелі

Готель розташований в самому центрі стародавнього міста Лукка, на додаток до готелю пропонує номери з окремими ванними кімнатами (в тому числі одно-, двох-, трьох- і чотиримісні), але і забезпечує громадський туалет може жити 6-8 індивідуальної великій кімнаті, яка групові поїздки для розміщення сімей також дуже хороший варіант. Ціна годинник в наявності.

Готелі та «ночівля із сніданком» Сімейний хостел

Школи можуть також повинні жити в дві зірки в чотиризірковому готелі або «ліжко та сніданок» Сімейний студентських гуртожитках для цих виборів. Ці зіркові готелі і «ночівля із сніданком» Сімейний готель, деякі в центрі стародавнього міста Лукка, а деякі села біля школи, у співпраці всіх наших готелів мають високий рівень комфорту і надійного якість ,

Ціни починаються від € 50,00 з людини за ніч, включаючи сніданок.

Школа тільки надавати допомогу студентам і поміщиками, відносини між сторонами не несе ніякої відповідальності.

* Курси італійської мови для іноземців зареєстрованих студентів безкоштовно

місто Лукка

Luka, тому що у них є стіни 15,16 століття будівлю славиться своєю всій периферії 4,5 км оточувала стародавнє місто Лукка, вона є однією з чотирьох стін древньої столиці Італії, решта три (Ferrara Гроссето і Берг магія). наявність давньої міської стіни також роблять історичний центр міста майже недоторканим, щоб зберегти первинний вигляд, є багато будівель архітектурного інтересу, наприклад, більш ніж 100 (і нерелігійні ) величезний палац релігійних середньовічні церкви, вежі, дзвіниця, пам'ятники і має відмінний стиль лінії Відродження.

Місто також має прекрасні міські простору, коли число найвідоміших амфітеатру площі, його особливість, безумовно, єдине в світі, на площі за проектом архітектора Лоренцо Белліні Noto римського амфітеатр встановлено.

Головна вулицею є частиною стародавнього міста вузьких середньовічних вулиць Філлунго, яка об'єднує найбільшу вулицю магазинів міста.

Через своїх багатих історичних пам'яток, зовсім недавно, ЮНЕСКО запропонувала список Lucca «Всесвітньої спадщини» рекомендацій.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Fondazione Campus

Шкільні курси Campus мови для іноземців створені для того, щоб студент отримувати італійського, яка буде корисна у повсякденному житті ... [+]

Шкільні курси Campus мови для іноземців створені для того, щоб студент отримувати італійського, яка буде корисна в повсякденному житті і в професійному світі.

НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ

Вчителі всі випускники, які мають високий рівень професіоналізму та викладацького досвіду. Використовувана методологія передовій і в поєднанні з персональної допомоги та навчання.

Персоналізація ОСВІТНІХ ПРОГРАМ Попередній аналіз мовних навичок за допомогою тесту рівня вільного. Створення спеціальних програм, заснованих на потребах учнів. Індивідуальні програми по рівню і проведення занять, присвячених певним темам, що беруть участь в повсякденності, і на роботі кваліфікації студента. Методика викладання ... [-]
Італія Lucca
Відкритий конкурс
Денне навчання
1 тижневий
Кампус
Детальніше англійською мовою
Fondazione Campus

Campus Language School - завдяки довгостроковій педагогічного досвіду здійснюється його FONDAZIONE - створив мовні курси спеціалізації призначений для всіх тих, які вимаг ... [+]

Шкільні курси Campus мови для іноземців створені для того, щоб студент отримувати італійського, яка буде корисна в повсякденному житті і в професійному світі.

НАВЧАННЯ ПЕРСОНАЛУ

Вчителі всі випускники, які мають високий рівень професіоналізму та викладацького досвіду. Використовувана методологія передовій і в поєднанні з персональної допомоги та навчання.

Персоналізація ОСВІТНІХ ПРОГРАМ Попередній аналіз мовних навичок за допомогою тесту рівня вільного. Створення спеціальних програм, заснованих на потребах учнів. Індивідуальні програми по рівню і проведення занять, присвячених певним темам, що беруть участь в повсякденності, і на роботі кваліфікації студента. ... [-]
Італія Lucca
Відкритий конкурс
Денне навчання
1 тижневий
Кампус
Детальніше англійською мовою
Fondazione Campus

Школа італійської мови Кампус спрямована на навчання студентів, керівників і громадян по всьому світу до використання мови і до ... [+]

Школа італійської мови Кампус спрямована на навчання студентів, керівників і громадян по всьому світу з використанням мови і знання італійської культури. Викладачі все кваліфіковані і мають значний досвід в галузі викладання італійської мови для іноземців.

Школа має угоду про Lucca Campus італійської мови, підписаний з Університетом для іноземців Сієни, ретельно викладання італійської мови і культури для іноземців в цілому і студентів проектів "МАРКО ПОЛО" і "Турандот" зокрема, і визнається в якості іспитів CILS / лінгвістичної компетенції B1 / B2 передбаченому міжурядовий діє Італія-Китай для надходження в італійських університетах для китайських студентів, які мають відношення до програм вище сказав.... [-]

Італія Lucca
інформація
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Fondazione Campus

Курс пропонується для студентів усіх рівнів. Завдяки індивідуальному підходу, гнучкості і добірці матеріалів, курс максимально ... [+]

Курси школи мов Campus дають можливість іноземцю розуміти щоденний італійський, а також використовувати його в робочій сфері.

Викладачі

Викладачі - носії мови, високого професіоналізму та експерти в навчанні. Використовується новітня методологія навчання, персональний підхід і репетиторство.

Персоналізація курсу навчання: Попередній аналіз лінгвістичних компетенцій за допомогою безкоштовного тесту; - Створення відповідної програми відповідно до потреб студента; - Створення персональної програми відповідно знань студента. Заняття проводять як на теми з повсякденного життя, так і на спеціальну тематику. ... [-]
Італія Lucca
Відкритий конкурс
Денне навчання
10 години
Кампус
Детальніше англійською мовою

Video Scuola Lingue