Eurotech Flight School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Метою Eurotech Flight School є досягнення ліцензії приватного вертольота (PPL (H) відповідно до JAR-FCL.) Ліцензія дозволяє студенту виступати в ролі приватного льотчика на одномоторних вертольотах у некоммерческих польотах.

Підготовка польотів

Як очікується від JAR-FCL 2.125, для досягнення PPL (H) потрібно щонайменше 45 годин польоту, 29 з яких є подвійним контролем, а інший - солістом. Години будуть заброньовані за 1 або 2 доби, з можливістю польоту під час відпустки, коли дозволяють. Комерційний курс CPL (H), який слідує за PPL (H), включає в себе 35 годин польотного часу з інструктором та спеціальними заняттями. Вертольоти, що використовуються для тренувань: Robinson R22 Beta / Beta II, рейси 7 днів з 7, включаючи святкові дні.

Теорія курсу

Курс складається з приблизно 100 годин теорії, поширюється в наступних областях: повітряне право; загальні знання, виконання та планування літальних апаратів, людські показники та їхні обмеження; метеорологія, навігація, експлуатаційні процедури, принципи польоту. Організація надає кожному студенту всі книги, необхідні для курсу.

Частота та тривалість

Буде організовано відповідно до потреб учня. Зазвичай 2/3 години один вечір на тиждень. Конкретні уроки в кінці програми для підготовки екзаменаційної вікторини. Також існують тестові рейси 20 хвилин.

Сучасна та ефективна компанія

Компанія Eurotech була заснована в 1995 році Робертом Граціолі, пілотом вертольота та інженером, добре відомим та оціненим у всій Італії та за кордоном. Компанія Eurotech розпочала свою роботу як сервісне обслуговування вертольотів, сертифіковане JAR 145 (сьогодні це ЧАСТИНА 145). Завдяки швидкій розширенню бізнесу, в 1998 році компанія Eurotech переїхала до Кайоло в Ломбардії (провінція Сондріо) у новому будинку, побудованому спеціально для задоволення потреб сучасної компанії з технічного обслуговування вертольотів. Зараз база складається з 2 000 кв.м офісів та ангарів, вертолітного майданчика площею понад 5000 квадратних метрів із заводом з постачання авіаційного бензину та керосину, а також налічує понад 30 професіоналів та техніків.

Розташування

Кайоло

Address
Via Valeriana, 8, Caiolo, Sondrio
23010 Кайоло, Ломбардія, Італія