European Cultural Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Метою European Cultural Academy є покращення знань та просування вашої кар'єри в галузі мистецтва, архітектури та творчих індустрій.

Протягом більше десяти років ми допомагали творчим громадам збільшувати видимість, будувати зв'язки та робити тривалий вплив на їхню кар'єру. На наших курсах ми поділяємо наші уявлення як організатори міжнародних виставок та павільйонів бієнале, Тиждень мистецтва, премії дизайну та архітектури, а також симпозіуми, конференції та резиденції.

Наш факультет включає художників, дизайнерів, кураторів, галеристів, архітекторів та вчених, які допоможуть вам побудувати необхідні навички та дозволять вам рухатися по непрозорих і дуже конкурентних галузях.97759_ScreenShot2018-11-19at16.27.41.png

Наш підхід

European Cultural Academy підкреслює практичні рішення. Ви потрапляєте за сцені Бієнале та навчитесь співпрацювати з урядами, артистами, фондами та спонсорами. Наприкінці курсу ви створите справжній проект (наприклад, виставковий проект, твори, видання, подія тощо), які можуть бути додані до вашого портфоліо / резюме, і ви матимете можливість його представити широкій публіці.

Видатні професори в суміжних галузях забезпечують міцний науковий компонент і дадуть змогу отримати більш широку перспективу.

Хто може подати заявку

Наші учасники виходять з усіх фаз, і курс відкритий для всіх, хто цікавиться мистецтвом та архітектурою. Якщо ви є представником університету і хочете організувати програму для своїх студентів, ми можемо налаштувати її відповідно до ваших потреб.

Окремі заявники можуть подати заявку на певні дати, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас за додатковою інформацією.

Тривалість - від 1 до 2 тижнів. Академія працює круглий рік, хоча найбільш оптимальний період буде протягом Бієнале (травень-листопад).

Місцезнаходження

Венеція, Італія. У нас є чотири історичних палаццо в центрі Венеції, де ми проводимо виставки та вміємо забезпечити студентів унікальним досвідом позаду.

Розташування

Венеція

Address
S. Marco, 4013, 30124 Venice, Italy
30124 Венеція, Венето, Італія