EUTHECA - The European Union Academy of Theatre and Cinema

Введення

Прочитайте офіційний опис

EUTHECA - Європейський союз академія театру і кіно і Академія вищої освіти в мистецтві театру кіно зі штаб-квартирою в Римі. EUTHECA є точкою відліку в Італії, для навчання і підготовки акторів, бажаючих стати на міжнародній кар'єри завдяки програмі навчання, який також передбачає викладання читання англійською мовою для театру, кіно і різних професій, які роблять до світу розваг. EUTHECA також є домом для резидента театральної компанії і в тій же організації, має Театр, де національні та міжнародні постановки знайти своє місце.

EUTHECA вибирає студентів з усього світу, щоб взяти участь в її діючих навчальних курсів, завдяки дидактичні програми високого рівня, у відповідності з основними європейськими театральних і кіношкіл.

Eutheca Диплом досягається в кінці трирічного курсу навчання драматичного. Студенти, які закінчили трирічний програму вигодою може також досягти бакалавра (з відзнакою) в дії, британська кваліфікація, яка еквівалентна трирічного італійського ступеня. Четвертий спеціалізація році почнеться академічної 2012-2013 року в Академії в Римі, який дозволить актори провести спеціальну підготовку з таких предметів, як російської школи, кіно і кінорежисури.

ТРИ РОКИ КУРС ДРАМА Формальне навчання драма не є необхідним для зарахування на три роки драматичного курсу в Академії EUTHECA, і це не потрібно займатися в професійній сфері. Це, однак, необхідно пройти тест на придатність для прийому. Для того, щоб бути допущені до випробування, студенти, які бажають взяти участь у школі навчальних курсів для акторів у Римі повинні звернутися уявлень повідомлень, які періодично публікуються на цьому сайті. Навчальний рік починається в жовтні і закінчується в середині липня. Програма передбачає обов'язкову участь з понеділка по п'ятницю в середньому 6-8 годин на день. У виняткових випадках, деякі курси можуть також проходити по суботах і / або неділях в цілому 800 годин на рік (мета для студентів, щоб досягти художнього рівня інформованості та технічної компетентності, щоб мати можливість встати на професійній кар'єрі в світі театру чи кіно. Освітні пропозиції Академії по ґрунтується на основних методів концертних, які встановили театр 20-го століття, крім сучасного театру. У другому і третьому році, звичайно, студенти будуть мати можливість проведення численних досвідом на сцені і в прямому контакті з великим професійним реальності. Крім основних курсів, студенти можуть взяти участь у семінарах та стажуваннях з важливими міжнародно визнаних майстрів, і, як другого року буде проходити стажування в спектаклях поряд кіно і театральних фахівців. Наприкінці студентів три роки курс:

Буде можливість помістити різні методи декламації в практиці, розуміння основних принципів імпровізації і наукових досліджень. Наприкінці третього року студенти матимуть придбала необхідну художню обізнаність і компетентність вступити в професійний театр акторській кар'єрі. Вони будуть мати можливість працювати на виробничих процесів театр, аналізуючи різні зачаття, пробні та розвитку фаз. Вони будуть придбали здатність працювати в групі під направляючої директора і дозріли їх обізнаності про професійну етику та ролі актора, так і поза сценою. Вони будуть мати можливість працювати в міжнародних постановках і контекстах, завдяки їх навчання в італійській та англійській мовах та освітньої пропозиція спрямована на міжнародному ринку виробництва. Вони також будуть підготовлені для можливості зачаття автономних театральних постановок, керуючий художні та організаційні аспекти самі по собі і пропонуючи дійсне підтримку самого виробництва.

Розташування

Рим

EUTHECA-EUROPEAN UNION ACADEMY OF THEATRE AND CINEMA

Address
EUTHECA – European Union Academy of Theatre and Cinema,
Via Bolognola

31 00138 Рим, Лаціо, Італія
Веб-сайт
Телефон
+39 06 9594 5400