Прочитайте офіційний опис

DIEFFE АКАДЕМІЯ: 30 РОКІВ ДОСВІДУ НА ВАШОМУ САЙТІ

Протягом більше 30 років Академія DIEFFE успішно здійснює освітні програми для компаній та молодих людей, які шукають роботу, або для тих, хто вже працює, але прагнути до нових професійних можливостей. Ми є сертифікованим сертифікатом якості ISO 9001, який визнаний у регіоні Венето та міністерством праці та освіти Італії. Сертифікати DIEFFE діють у всій Європі та визнаються у всьому світі відповідно до EQF: European Qualifications Framework.

Наші номери - це те, що ставить нас серед провідних європейських шкіл: понад 2600 студентів, 60 000 навчальних годин, 2 млн. Навчальних годин на одного студента та 4500 компаній-партнерів.

Основна мета академії DIEFFE - навчити іноземних студентів мистецтву приготування їжі та надати їм знання справжнього "італійського шляху". Ми вважаємо, що найкращим способом вивчення кулінарного мистецтва є навчання в професійному середовищі, де можна тренуватися з найкращими кухарями у бізнесі. Для нас немає кращого способу, ніж практичного.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

DIEFFE Job's Academy

Студенти професійного курсу італійської кухні ... [+]

Курс призначений для тих, хто хоче стати професіоналами італійської кухні у світі.

Стати професіоналом італійської кухні - це знати, як використовувати основні методи приготування їжі та як визнати якість справжньої італійської сировини та продуктів. Але це також означає усвідомлення "італійського шляху" як способу життя, культури, яка виражається через посуд.

Студенти професійного курсу італійської кухні... [-]

Італія Верона
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою