Прочитайте офіційний опис

Захоплююча історія мови Berlitz починається в 1878 році в штаті Род-Айленд (США) з інноваційної та революційної ідеї її засновника Максиміліана Д. Берліца . Протягом лише десяти років вона розширюється в Європу , також приходить до Росії, перший етап подальшого розвитку на території Італії. Серед його найпрестижніших учителів ми згадуємо великого письменника Джеймса Джоуса , який навчався прямо в офісі Трієста; серед його учнів ми пам'ятаємо великого письменника.

Всесвітня експансія

У першій половині 50-х років відбулося відкриття численних офісів по всьому світу, а в десятилітті 60-х років в Берліцькій мовній школі почали навчатися також в Азії, де в неї діють понад сто шкіл! Серед його найпрестижніших учителів ми пам'ятаємо великого письменника Джеймса Джойс, віднесеного до італійського відділення Трієста.

Total Immersion®

Завдяки своєму унікальному методу Total Immersion® виграв премію "Е" в 1964 році, задуманий президентом Кеннеді для стимулювання експорту послуг. Це перша школа мови, щоб виграти її.

Інноваційні методи навчання мов

  • У 1970 році Berlitz запровадив використання мультимедійних засобів, таких як аудіокасети, для полегшення та підвищення рівня ефективності вивчення мовлення.
  • У 1996 році діти включені до навчальних програм Berlitz: розроблено спеціальний метод, інтегрований з творчими заняттями, такими як спів, малювання та гра, що полегшує навчання дітей.
  • У 2004 році, з поширенням Інтернету та веб-ресурсів, створюються Інтернет-курси.
Доступні навчальні програми:
  • італійський

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Berlitz Roma

Дізнайтеся англійську, французьку, німецьку, іспанську, італійську або будь-яку іншу мову в приємній обстановці з іншими учасниками та відомим методом Берліца. Курси в не ... [+]

Дізнайтеся англійську, французьку, німецьку, іспанську, італійську або будь-яку іншу мову в приємній обстановці з іншими учасниками та відомим методом Берліца. Курси в невеликих групах Berlitz поєднують переваги індивідуальних та групових курсів.

Напівприватні курси складаються з 2-4 учасників з однаковим мовним рівнем та однією і тією ж навчальною метою. Кількість уроків пропорційна кількості учасників, а планування уроків погоджується заздалегідь.... [-]

Італія Rome
Жовтень 2019
італійський
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Berlitz Roma

Програма Express - це інтенсивний індивідуальний курс, який дозволяє вивчати або вдосконалювати мову лише через три тижні. Ви завжди матимете гарантії методу Berlitz®, кв ... [+]

Програма Express - це інтенсивний індивідуальний курс, який дозволяє вивчати або вдосконалювати мову лише через три тижні. Ви завжди матимете гарантії методу Berlitz®, кваліфікованого викладача рідної мови та високоякісного обслуговування.

Уроки будуть заплановані відповідно до вашої наявності: інтенсивний підхід полегшує навчання та максимізує результати.

ПеревагиШвидке і ефективне вивчення мови за допомогою методу Berlitz®Ви маєте кваліфікованих вчителів рідної мовиДоступний для всіх мовних рівнів та для всіх мовМаксимальна гнучкість програмуванняЗавершення рівня Берліца... [-]
Італія Rome
Жовтень 2019
італійський
Заочне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою