Berlitz Roma

Введення

Прочитайте офіційний опис

Захоплююча історія мови Berlitz починається в 1878 році в штаті Род-Айленд (США) з інноваційної та революційної ідеї її засновника Максиміліана Д. Берліца . Протягом лише десяти років вона розширюється в Європу , також приходить до Росії, перший етап подальшого розвитку на території Італії. Серед його найпрестижніших учителів ми згадуємо великого письменника Джеймса Джоуса , який навчався прямо в офісі Трієста; серед його учнів ми пам'ятаємо великого письменника.

Всесвітня експансія

У першій половині 50-х років відбулося відкриття численних офісів по всьому світу, а в десятилітті 60-х років в Берліцькій мовній школі почали навчатися також в Азії, де в неї діють понад сто шкіл! Серед його найпрестижніших учителів ми пам'ятаємо великого письменника Джеймса Джойс, віднесеного до італійського відділення Трієста.

Total Immersion®

Завдяки своєму унікальному методу Total Immersion® виграв премію "Е" в 1964 році, задуманий президентом Кеннеді для стимулювання експорту послуг. Це перша школа мови, щоб виграти її.

Інноваційні методи навчання мов

  • У 1970 році Berlitz запровадив використання мультимедійних засобів, таких як аудіокасети, для полегшення та підвищення рівня ефективності вивчення мовлення.
  • У 1996 році діти включені до навчальних програм Berlitz: розроблено спеціальний метод, інтегрований з творчими заняттями, такими як спів, малювання та гра, що полегшує навчання дітей.
  • У 2004 році, з поширенням Інтернету та веб-ресурсів, створюються Інтернет-курси.

Розташування

Рим

Address
Berlitz Roma Prati,
Via Fabio Massimo, 95

00192 Рим, Лаціо, Італія

Рим

Address
Berlitz Roma Tuscolana,
Via Tuscolana, 713

00174 Рим, Лаціо, Італія

Рим

Address
Berlitz Roma Eur,
Viale Pasteur, 77

00144 Рим, Лаціо, Італія