Arsutoria School

Введення

Прочитайте офіційний опис

ARSUTORIA школа - Досконалість з 1947 року

ARSUTORIA Школа організовує взуття та дизайн сумки і виготовлення викрійки курсів з 1947 року, курси по всьому світу визнані кращими з них, щоб стати модельєрами, здатних поєднувати дизайн талант з технічними знаннями взуття та сумок моделей.

ARSUTORIA є провідною світовою школою моди навчання, орієнтованих на взуття і сумки шаблон рішень і дизайну. Унікальність ARSUTORIA курсів дається його вчителів, вузькоспеціалізованих фахівців-дизайнерів і творців картини, з багаторічним досвідом роботи в області взуття, а його метод ARSUTORIA, що дозволяє студентам легко вчитися і швидко кращі методи, щоб реалізувати взуття і сумки моделей і прототипи.

ARSUTORIA інститут включає в себе також гуртожиток для студентів та номер зразка: єдина школа дизайну в центрі Мілани, в італійській столиці моди, здатне повністю реалізувати взуттєвої protoypes в будинку.

ІСТОРІЯ

Arsutoria

Адріано Лунаті ARSSUTORIA

Ars Sutoria школа організовує курси в області взуття та сумок з 1947 року. У той час курсів були організовані тільки в Італії, і вони були призначені для підготовки взуття творців картини із заводів, розташованих в районі Мілана. У 1965 році школа переїхала класи в будівлю, де ми ще організуємо наші курси.

Адріано Лунаті Народився 27 квітня 1924 року в Кастель-Сан-П'єтро-ді-Каміно в П'ємонті. Його швець батько вирішив зробити його вчитися в школі Салезіянської, де він отримав диплом навчання торгівлі взуттєвої. В кінці Другої світової війни він працював в одному із взуттєвих фабрик в Казале як різаком до, в 1948 році, він познайомився з Джузеппе Muggiani, засновником редакційної групи та школи Ars Sutoria, і переїхав до Мілана в якості викладача. Після цього він тренував покоління і покоління в даний час renowed моделістів і протягом 53 років він розробив і створив незліченну кількість взуття.

КУРС OFFERING

Курси в Мілані

Класи в Мілані до сих пір наша найважливіша діяльність.

Профіль і фон студентів змінився протягом років: ми продовжуємо модель навчання керівників і технічні розробники, але тепер молодша частина наших студентів є дизайн фон і кілька з них - як правило, другого або третього покоління підприємців - маємо ступінь управління бізнесом ,

Причини вибору наших курсів є:

 • Ми як і раніше зосереджені на технічному розвитку взуття та сумок, яка є фундаментальним фоном для тих, хто працює в цих полів
 • Курси на короткий термін (не більше 15 тижнів), повний робочий день інтенсивний
 • Навколишнє середовище є міжнародною і мовою є англійським
 • Студенти не потребують певного тлі відвідувати заняття, навіть якщо курси рівня майстра
 • В даний час ми маємо студентів, які приїжджають з Італії, США, Німеччини, Іспанії, Гонконгу та Китаї, Індії ...

міжнародні курси

За останні 5 років ми розробили навчальні класи в різних країнах, як правило, за підтримки місцевих установ. В даний час ми проводимо заняття по:

 • Бостон і Нью-Йорк в Штатах
 • Leon в Мексиці
 • Китай
 • Індія
 • Таїланд
 • Японія
 • Сінгапур
 • Колумбія

У домашньому навчанні

Протягом останніх п'яти років ми також організували в класах будинку для всесвітньо відомих компаній, таких як Бат, Nine West, Brown Shoe, Timberland, згущувачі, Nike, New Balance, Альдо, LVMH. У будинку класи повністю налаштовані, і вони були розроблені разом з клієнтами.

Розташування

Мілан

Address
Via Ippolito Nievo 33,
20145 Мілан, Ломбардія, Італія