Flight Academy - Accademia del Volo

Введення

Прочитайте офіційний опис

Льотна академія Cepu Льотна академія Cepu робить Льотна і Flight Training. Школа надає повний заземлення в усіх тих, хто хоче перетворити свою пристрасть до польоту в торгівлі, гарантуючи найвищий рівень професіоналізму та безпеки, завдяки штабу кваліфіковані інструктори.

Наші курси стати льотчиками Курси допомогою академія Flight Сепу ви отримуєте ліцензію ATPL (пілот авіакомпанії), CPL (комерційний пілот) і PPL (Private Pilot), виданий ENAC, необхідну, щоб продовжити кар'єру в якості пілота або навіть культивувати пристрасть Політ в якості приватного пілота у вільний час.

Меркадо вимагається драйверів Будучи за штурвалом літака є не тільки одним з найбільш корисних подій можна мати в житті, але й відмінна можливість працювати. За даними останніх досліджень, справді, за оцінками, протягом найближчих двох десятиліть, через повітряного руху, компанії будуть збільшувати попит на кваліфікованих польоту. Читайте тут останні новини про попит на пілотів у світі.

Як отримати доступ до школи Щоб отримати доступ до школи потрібно зробити перевірку введення, а потім оглянув коронер в інституті судової медицини ВВС.

Розташування

Перуджія

Address
Перуджія, Умбрія, Італія