Прочитайте офіційний опис

Тридцять років Академія зв'язку отримала кваліфікацію фахівців з маркетингу , комунікації та реклами зі своїми післядипломними курсами та магістрами післядипломної освіти .

Робоче місце, де кожен день студентів приєднуються фахівці з комунікацій .

Місце навчання та досвід, який до сьогоднішнього дня підготував і вставив у світ роботи більше 4000 студентів на вершині професій .

Лабораторія проектів, призначених для компаній.

Школа, яка конкретно готує всі творчі та стратегічні професійні комунікації.

історія

Accademia di Comunicazione народилася в Мілані 7 листопада 1988 року з метою створення навчального, науково-дослідницького та інноваційного проекту у сфері переконливої ​​та візуальної комунікації (маркетинг, реклама, зв'язки з громадськістю, графічний дизайн та всі технології, пов'язані з цими напрямками). професійні).

9 травня 2008 року Академія стає Фондом.

Фонд Accademia di Comunicazione за законом поширює культуру спілкування на основі етичних цінностей, просуває та здійснює навчання в галузі мистецтва та комунікації, збільшує і підтримує операторів та дослідників у цій галузі.

Fondazione Accademia di Comunicazione прийняв етичний кодекс поведінки відповідно до статті 6 Законодавчого декрету 231/01, який визначає сукупність визнаних, прийнятих і спільних цінностей у здійсненні діяльності.

Тренінговий проект базується на концепції "боттега", що є "боттега", де виростає більша частина сучасного професійного світу - від батьків-матерів до батьків останнього покоління.

Професії комунікації (стратегічні, творчі) народилися насправді на полі, змінюючись з часом у відповідь на зміни на ринку, компанії та організації, соціальні цінності та споживчі потреби.

Методологія семінару забезпечує гарну основну професійну культуру, ментальну форму, спеціально спрямовану на спілкування та здатність робити, щоб отримати реальні професійні навички.

Роботи, які студенти Академії усвідомлюють під час курсів, складаються з комунікаційних проектів, маркетингових стратегій, рекламних кампаній, графічних проектів, веб-сайтів для державних органів, асоціацій та некомерційних організацій та компаній, створених за допомогою керівництва та нагляду професорів в Академії.

В кінці Курсів Академія організує для кожного студента стажування в Компанії або в Агентстві , під час якого практичний досвід починається під час курсу: студенти тепер можуть почати свою професійну кар'єру.

Відсоток тих, хто увійшов у світ праці, становив 100% .

Інтенсивна обмінна та постійна співпраця, яка пов'язує Академію з інформаційним ринком, дозволяє її студентам знайти адекватну вставку в світ роботи.

Крім того, колишні студенти Академії створили Асоціацію, яка є постійною довідкою для нових членів. Асоціації щороку пропонують стажування та можливості для роботи нових випускників.

Fondazione Accademia di Comunicazione є акредитованим закладом постійного професійного навчання за регіональним законом від 6 серпня 2007 року n. 19.

Курси видають сертифікат про компетенцію, що засвідчує професійну придатність відповідно до директив та інструкцій ЄС.

Доступні навчальні програми:
  • італійський

Цей навчальний заклад також пропонує:


Accademia di Comunicazione

Дворічний дипломний курс з маркетингу та бізнес-комунікацій сьогодні представляє абсолютно нову систему, яка дозволяє ефективно реагувати на попит на ринку зв'язку, в рам ... [+]

Дворічний дипломний курс з маркетингу та бізнес-комунікацій сьогодні представляє абсолютно нову систему, яка дозволяє ефективно реагувати на попит на ринку зв'язку, в рамках якого цифровий сектор є найбільш динамічним і вимагає професійних ресурсів з твердими базовими знаннями та конкретні технічні навички.

Необхідність компаній мати професіоналів, які знають, як протистояти проблемам оцифрування та глобалізації, потрібна освітня пропозиція, яка максимально прискорює входження в світ роботи молодих людей, які мають міцні технічні навички, з стратегічним баченням та здатністю експлуатуйте внесок багатьох цифрових каналів, через які споживачі взаємодіють, все більше пов'язані, створювати контексти, які дозволяють підійти до споживача та управляти репутацією, консенсусом та успіхом компанії / організації, для якої вони працюють.... [-]

Італія Milan
Жовтень 2019
італійський
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Accademia di Comunicazione

Коли ми працюємо з словами, ми маємо можливість досліджувати світ за допомогою інструменту на кордоні між дійсністю та уявним. Коли ми мріємо, скільки вимірів ми проникає ... [+]

Коли ми працюємо з словами, ми маємо можливість досліджувати світ за допомогою інструменту на кордоні між дійсністю та уявним. Коли ми мріємо, скільки вимірів ми проникаємо? Ми викликаємо спогади, ми бачимо зображення. Звідки вони приходять? Працюючи в світі реклами означає, що люди можуть мріяти, люди хочуть літати в інші місця, в інші світи, в інші виміри. Якби Аріосто не уявляв, що йде на Місяць, чи хочуть чоловіки туди ходити? Поет, який вперше уявляє собі мрію про те, що світ може закохатися. Кожен завжди захоплювався місяцем, але Аріосто вперше розповідає про поїздку на Місяць і представляє ідею про можливість доїхати до неї. Якщо б він не розповів про лицаря, який робить цю фантастичну подорож, можливо, ніхто не хотів би дійсно захотіти здійснити цю місію і, можливо, ми ніколи не прийдемо на Місяць. Тут поет створює об'єкт бажання, чудо нашого людства. Що, очевидно, неможливо здійснити, неможливо, невиправдане, раптом стає реальністю. У строго біологічному плані, хто з нас був створений, щоб літати? З Ікара ніхто не народився, здатний літати. Але чи людство літає чи ні? Людство літає, і як воно летить! І це також йде на Місяць! Прогрес у науці часто виникає у сні і в прагненні до його досягнення. Написання для реклами, тобто бути копірайтер, є професією, невідома більшості людей. Вже з середньої школи, якщо ви любите писати з тим творчим поштовхом, що змушує нас використовувати слова та метафори по-іншому, ніж зазвичай, ви керуєтеся переходом до факультету літер, не розуміючи, що є й інші можливості, ті, які не падають в усталених парадигмах... [-]

Італія Milan
Жовтень 2019
італійський
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Accademia di Comunicazione

Трирічний курс арт-дирекції Accademia di Comunicazione , один з перших у сфері переконливої ​​комунікації в Італії, був заснований у 1988 році разом з самою академією, з ... [+]

Трирічний курс арт-дирекції Accademia di Comunicazione , один з перших у сфері переконливої ​​комунікації в Італії, був заснований у 1988 році разом з самою академією, з метою підготовки фахівців до рекламних зображень. Справді, завданням арт-директора є спілкування через вибір ідеального образу та різних прийомів здійснення, доступних йому. З цією метою навчальний курс спрямований на передачу всіх інструментів, необхідних для забезпечення твердої культури зображень, як статичних, так і динамічних, та вміння маніпулювати їх евокативною та символічною цінністю. Крім того, студенти повинні набувати сильної спроможності для синтезу та візуального винаходу, перекладати обіцянку реклами оригінально та послідовно з частиною, написаною Копірайтером, з яким він працює.... [-]

Італія Milan
Жовтень 2019
італійський
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Accademia di Comunicazione

Трирічний післядипломний курс графічного дизайну Accademia di Comunicazione , один з перших у галузі візуальної комунікації в Італії, сьогодні може похвалитися давніми тр ... [+]

Трирічний курс графічного дизайну Accademia di Comunicazione , один з перших у галузі візуальної комунікації в Італії, сьогодні може похвалитися давніми традиціями та демонстрацією престижних національних та міжнародних нагород, присуджених студентам за їхні проекти. Крім того, курс також має заслугу підготовки кількох поколінь графічних дизайнерів, які негайно оцінили якість їх підготовки та їх досвід. Багато хто зараз є власниками власних професійних майстерень, а деякі з них вже вдалося заснувати собі за кордоном.... [-]

Італія Milan
Жовтень 2019
італійський
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Via Savona,112/A
20144 Milan, Lombardy, Італія