Accademia di Comunicazione

Введення

Прочитайте офіційний опис

Тридцять років Академія зв'язку отримала кваліфікацію фахівців з маркетингу , комунікації та реклами зі своїми післядипломними курсами та магістрами післядипломної освіти .

Робоче місце, де кожен день студентів приєднуються фахівці з комунікацій .

Місце навчання та досвід, який до сьогоднішнього дня підготував і вставив у світ роботи більше 4000 студентів на вершині професій .

Лабораторія проектів, призначених для компаній.

Школа, яка конкретно готує всі творчі та стратегічні професійні комунікації.

історія

Accademia di Comunicazione народилася в Мілані 7 листопада 1988 року з метою створення навчального, науково-дослідницького та інноваційного проекту у сфері переконливої ​​та візуальної комунікації (маркетинг, реклама, зв'язки з громадськістю, графічний дизайн та всі технології, пов'язані з цими напрямками). професійні).

9 травня 2008 року Академія стає Фондом.

Фонд Accademia di Comunicazione за законом поширює культуру спілкування на основі етичних цінностей, просуває та здійснює навчання в галузі мистецтва та комунікації, збільшує і підтримує операторів та дослідників у цій галузі.

Fondazione Accademia di Comunicazione прийняв етичний кодекс поведінки відповідно до статті 6 Законодавчого декрету 231/01, який визначає сукупність визнаних, прийнятих і спільних цінностей у здійсненні діяльності.

Тренінговий проект базується на концепції "боттега", що є "боттега", де виростає більша частина сучасного професійного світу - від батьків-матерів до батьків останнього покоління.

Професії комунікації (стратегічні, творчі) народилися насправді на полі, змінюючись з часом у відповідь на зміни на ринку, компанії та організації, соціальні цінності та споживчі потреби.

Методологія семінару забезпечує гарну основну професійну культуру, ментальну форму, спеціально спрямовану на спілкування та здатність робити, щоб отримати реальні професійні навички.

Роботи, які студенти Академії усвідомлюють під час курсів, складаються з комунікаційних проектів, маркетингових стратегій, рекламних кампаній, графічних проектів, веб-сайтів для державних органів, асоціацій та некомерційних організацій та компаній, створених за допомогою керівництва та нагляду професорів в Академії.

В кінці Курсів Академія організує для кожного студента стажування в Компанії або в Агентстві , під час якого практичний досвід починається під час курсу: студенти тепер можуть почати свою професійну кар'єру.

Відсоток тих, хто увійшов у світ праці, становив 100% .

Інтенсивна обмінна та постійна співпраця, яка пов'язує Академію з інформаційним ринком, дозволяє її студентам знайти адекватну вставку в світ роботи.

Крім того, колишні студенти Академії створили Асоціацію, яка є постійною довідкою для нових членів. Асоціації щороку пропонують стажування та можливості для роботи нових випускників.

Fondazione Accademia di Comunicazione є акредитованим закладом постійного професійного навчання за регіональним законом від 6 серпня 2007 року n. 19.

Курси видають сертифікат про компетенцію, що засвідчує професійну придатність відповідно до директив та інструкцій ЄС.

Розташування

Мілан

Address
Via Savona,112/A
20144 Мілан, Ломбардія, Італія