Abbey School - Ciao Italy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Abbey School - Ciao Італія народився від мультикультурного досвіду і професіоналізму співробітників Abbey School, яка в особі відмінний центр в області навчання іноземним мовам в Турині з 1996 року.

Школа, яка спеціалізується на викладанні італійської мови та культури для іноземців, гарантує своїм студентам найвищі стандарти навчання мови. Установа членом ASILS, айил і Eduitalia, а також був визнаний CSN Lund-Швеція. Крім того, школа також центр для надання Bildungsurlaub курсів, а з 2012 року був запущений ступінь магістра в галузі викладання італійської мови як іноземної і як другої мови.

Рішення школи, щоб працювати з невеликими групами гарантує, що кожен учасник має можливість розвивати й удосконалювати його / її мовні навички. Доступ до кожного курсу, отже, вимагає вхідний іспит, щоб сформувати класи відповідного рівня для всіх учасників.

Уроки доручено кваліфікованих і динамічних носіями мови, які завдяки прямим методом і використання широкого спектру дидактичних матеріалів (книг, газет, компакт-диски, кадри кіноплівки, музика і т.д.), допомагають своїм студентам підвищити їх комунікативна та культурні навички. Численні розважальні заходи, організовані школою, у співпраці з професіоналами в цьому районі, дозволяють студенту увійти в контакт з місцевим населенням і дізнатися культурне і художнє багатство міста і провінції. Пропозиція Abbey карти, крім того, пільги їх власників, дозволяючи їм користуватися різними знижкою послуги (від ресторанів до гімназій), запропонованих беруть участь корпорацій.

У відповідь на зростаючий попит на курси з азіатських студентів, abbeySCHOOL CiaoItaly підготував програми, засновані на методології викладання, які враховують фонетичні, синтаксичні різноманітність неєвропейських мовами. Для того, щоб допомогти студентам, школа також забезпечує співробітників, які знайомі з деякими з основних азіатських мов.

Для студентів, які мають любов до їжі, спеціальні програми для відкриття П'ємонту кухні та кулінарні делікатеси можуть бути організовані.

Розташування

Турін

Address
Corso Duca degli Abruzzi, 40

10129 Турін, П'ємонт, Італія