Прочитайте офіційний опис

Abbey School - Ciao Італія народився від мультикультурного досвіду і професіоналізму співробітників Abbey School, яка в особі відмінний центр в області навчання іноземним мовам в Турині з 1996 року.

Школа, яка спеціалізується на викладанні італійської мови та культури для іноземців, гарантує своїм студентам найвищі стандарти навчання мови. Установа членом ASILS, айил і Eduitalia, а також був визнаний CSN Lund-Швеція. Крім того, школа також центр для надання Bildungsurlaub курсів, а з 2012 року був запущений ступінь магістра в галузі викладання італійської мови як іноземної і як другої мови.

Рішення школи, щоб працювати з невеликими групами гарантує, що кожен учасник має можливість розвивати й удосконалювати його / її мовні навички. Доступ до кожного курсу, отже, вимагає вхідний іспит, щоб сформувати класи відповідного рівня для всіх учасників.

Уроки доручено кваліфікованих і динамічних носіями мови, які завдяки прямим методом і використання широкого спектру дидактичних матеріалів (книг, газет, компакт-диски, кадри кіноплівки, музика і т.д.), допомагають своїм студентам підвищити їх комунікативна та культурні навички. Численні розважальні заходи, організовані школою, у співпраці з професіоналами в цьому районі, дозволяють студенту увійти в контакт з місцевим населенням і дізнатися культурне і художнє багатство міста і провінції. Пропозиція Abbey карти, крім того, пільги їх власників, дозволяючи їм користуватися різними знижкою послуги (від ресторанів до гімназій), запропонованих беруть участь корпорацій.

У відповідь на зростаючий попит на курси з азіатських студентів, abbeySCHOOL CiaoItaly підготував програми, засновані на методології викладання, які враховують фонетичні, синтаксичні різноманітність неєвропейських мовами. Для того, щоб допомогти студентам, школа також забезпечує співробітників, які знайомі з деякими з основних азіатських мов.

Для студентів, які мають любов до їжі, спеціальні програми для відкриття П'ємонту кухні та кулінарні делікатеси можуть бути організовані.

Доступні навчальні програми:
  • італійський

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Abbey School - Ciao Italy

Курс призначений для студентів, які хочуть дізнатися італійську мову у веселій і динамічній обстановці. В 80 годин можна придбати мовні навички, відповідні рівень вивчає ... [+]

Вивчити італійську мову в Турині

Курс призначений для студентів, які хочуть дізнатися італійську мову у веселій і динамічній обстановці. В 80 годин можна придбати мовні навички, що відповідають рівню вивчається, в тому числі: граматичних структур, розвиток словникового запасу, навчання і вдосконалення вимови, бесіди, розуміння, читання та письма.

Доступ до курсу передбачається через безкоштовний вступний тест, щоб оцінити початковий рівень студента знань і, отже, утворюють класи, що складаються зі студентів того ж рівня.... [-]

Італія Turin
Відкритий конкурс
італійський
Денне навчання
4 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою