Прочитайте офіційний опис

Пропонує повний комплекс професійних вертолітних послуг від пасажирських перевезень та переміщення вантажів до аерофотозйомки та фотографії. Наша вертолітна аерокосмічна асоціація присвячена наданню високоякісних вертольотів-льотчиків та курсів операторів безпілотників у наших навчальних центрах у Мадриді - Куатро Вієнтос та Малага - Коста дель Соль.

У Всесвітній академії польотів вертольотів авіації , ми розуміємо, що всі наші майбутні пілоти - це особи з різним рівнем підготовки, і тому заняття з польотів та теорії будуть адаптовані до темпів, який найкраще підходить для кожного учня. Додаткове навчання доступне, і наші інструктори та співробітники будуть раді допомогти з питаннями та запитами в будь-який час.

Високоякісні польоти вертольотів у поєднанні з всеосяжним теоретичним навчанням та безкомпромісною безпекою польотів - це принципи, які визначають Авіаційну академію Всесвітньої авіації вертольотів ATO .

Ви шукаєте вертолітні служби, але замість цього знайшли школу польотів?

З Всесвітніми авіаційними вертольотами ми покрили від трансферів та повітряних турів до аерофотозйомки та фотографії.

Школа

Всесвітня Авіаційна вертолітна академія ATO сертифікована Іспанською авіаційною агенцією (AESA) з реєстрацією E-ATO-272. Ми є єдиним навчальним центром пілотних вертольотів на материковій частині Іспанії, пропонуючи курси англійської мови. За допомогою нашого власного парку вертольотів для навчальних цілей, програмування ваших практичних тренінгів є простим і може бути адаптоване до студента та доступного часу. Теоретичне навчання здійснюється за плановою навчальною програмою з варіантом дистанційного навчання, доступним для частини навчального курсу.

На Всеукраїнській аеронавігаційній академії літаків вертоліт наші пілоти-студенти передусім є нашими клієнтами і завжди будуть пріоритетними. Ми прагнемо адаптувати графіки досліджень та підготовку до польотів, щоб забезпечити найефективніші результати в галузі.

Всесвітній авіаційний вертоліт націлений на забезпечення найбільш повного навчання вертольотів, незалежно від того, чи будете ви летіти на задоволення або як ворота до елітного шляху до кар'єри.

Доступні навчальні програми:
англійська
іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

World Aviation Helicopters Flight Academy

Цей курс Drone Operator призначений для тих, хто не має попереднього досвіду польоту, щоб отримати необхідні навички та знання для Сертифіката експлуатанта Advanced Drone ... [+]

Генерал

Цей курс Drone Operator призначений для тих, хто не має попереднього досвіду польоту, щоб отримати необхідні навички та знання для Сертифіката експлуатанта Advanced Drone.

Це офіційний сертифікат EASA, який дозволяє держателю діяти як оператор RPAS (дистанційно пілотованих літальних апаратів) вагою до 25 кг для комерційних, професійних, спортивних або дозвілля на національному або національному території Іспанії. Курс дає студенту можливість отримати додаткові знання та навички для того, щоб керувати комплексами дронів, а також тим, хто здатний вилітати з візуальної лінії зору. Цей курс - все це для того, щоб підготувати студента до професійної кар'єри в зростаючих сферах безпілотника та послуг RPA.... [-]

Іспанія Málaga Madrid
Відкритий конкурс
англійська,іспанська
Денне навчання
70 години
Кампус
Онлайн
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
World Aviation Helicopters Flight Academy

Цей курс розроблений для того, щоб студент набув необхідних навичок і досвіду для роботи в якості комерційного пілота вертольота, що експлуатує одномоторні вертольоти під ... [+]

Цей курс розроблений для того, щоб студент набув необхідних навичок і досвіду для роботи в якості комерційного пілота вертольота, що експлуатує одномоторні вертольоти в умовах VFR.

Після завершення курсу ви отримаєте ліцензію EASA CPL (H) комерційного вертольота, яка дає право літати вертоліт як платний професіонал. Це дозволяє власнику працювати в якості пілота в таких завданнях, як пасажирський транспорт, служби безпеки, включаючи берегову охорону, пошуково-рятувальні, спостережні, протипожежні, слінг-операції, а також аерофотозйомку та фотозйомку.... [-]

Іспанія Málaga Madrid
Відкритий конкурс
англійська,іспанська
Денне навчання
281 - 497 години
Кампус
Детальніше англійською мовою
World Aviation Helicopters Flight Academy

Метою нашого курсу ліцензії на приватний пілот PPL (H) є підготовка студента до безпечного і ефективного польоту під правилами візуального польоту як для рекреаційних ціл ... [+]

Метою нашого курсу PPL (H) є підготовка студента до безпечного та ефективного польоту під візуальними правилами польотів або для рекреаційних цілей або як частина комерційного навчання пілотів. Цей курс включає в себе все, що потрібно новому пілоту, щоб стати приватним пілотом вертольотів.

Програма PPL (H) складається з 112 годин теоретичного навчання та наступної підготовки:

45:00 годин навчання на рейсах на R22 або CABRI G2... [-]
Іспанія Málaga Madrid
Відкритий конкурс
англійська,іспанська
Заочне навчання
157 години
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою