University of Almería

Введення

Прочитайте офіційний опис

Офіційна заява

Незалежно від поточної ситуації з пандемією, команда STUDY ABROAD продовжує роботу над відзначенням успішного видання літніх програм у липні 2020 року.

Ми також хочемо повідомити студентам, що ситуація в Альмерії перебуває під контролем і що регіон Альмерії є одним із меншою кількістю заражених людьми, які перенесли COVID-19.

Море знань

University of Almería (UAL), заснований у 1993 році, є державним науково-дослідним університетом, який славиться своїми науково-дослідними розробками в галузі сонячної енергії, сільського господарства та управління водними ресурсами. Поміщений у Топ-40 кращих країн світу та 1000 найкращих в усьому світі, він став привабливим місцем для студентів-іноземців, які зараз складають 12% студентського населення. Окрім академічної майстерності, однією з найпривабливіших особливостей є його розташування, оскільки це єдиний іспанський кампус, що виходить на Середземне море.

132135_BANCOUAL.png

¿Навіщо вибирати UAL?

Це він єдиний в Європі університет поруч із Середземним морем.

Є багато причин вибрати UAL. Його обладнання та обладнання, безперечно, є найсучаснішим та інноваційним у Європі. Наші висококваліфіковані викладачі користуються найсучаснішими технологіями викладання своїх предметів. Програми скрупульозно розроблені для досягнення всебічної підготовки найвищої якості на основі запитів учасників та потреб сучасного суспільства.

На перший план знання

Основні напрямки знань:

• Техніка (сільськогосподарська, промислова, механічна, електрична, хімічна, комп'ютерна)

• Наука (екологія, хімія, відновлювані джерела енергії)

• соціальні науки (бізнес-адміністрування, економіка, фінанси, бухгалтерський облік, міжнародний маркетинг, туризм, право, державне управління)

• Науки про здоров'я (сестринська справа, фізіотерапія, психологія)

• Гуманітарні науки та освіта (історія, сучасні мови, латиноамериканська філологія, англійська студія, початкова та середня освіта, спеціальна освіта)

University of Almería - третій університет Андалусії в науковому виробництві з більш ніж 300 дослідницькими угодами, підписаними з компаніями, близько 20 патентів, понад 900 опублікованих робіт та видання понад 6 наукових журналів

132136_10990803_765211853571797_3947666054271627669_n.png

Літні курси ВИВЧЕННЯ В УКРАЇНІ - це курси, розроблені найпрестижнішими фахівцями з найсучасніших напрямків нашого університету, викладаються професорами визнаного досвіду.

Програми відбуваються протягом липня місяця кожного року. Вони включають проживання та харчування, ваучер на місцевий транспорт, медичне страхування, серед інших послуг.

Університет Альмерії розуміє, що важливість навчання виходить за межі класів. Для того, щоб повністю зрозуміти європейську історію та іспанську пристрасть, вони запропонують широкий спектр культурних заходів, покликаних сприяти розширенню знань студентів. Є запрограмовані візити, такі як екскурсія по місту, поїздка до природного парку Кабо де Гата та до Гранади та Альгамбри.

Програми можуть тривати від 22,5 годин (1 тиждень) до 80 годин (4 тижні), і їх можна визнати до 10,6 кредитів у внутрішньому університеті. Є курси, які викладаються тільки англійською або лише іспанською мовами, або які можуть проводитись англійською та / або іспанською мовами, відповідно до мови, обраної студентами.

132137_ACTIVIDADESSABROAD.png

Послуги, що входять до програм

• Вартість навчання, офіційна довідка та стенограма записів.

• Проживання в двомісному номері в номері Halls of Residence (побудований у 2016 році), з окремою ванною кімнатою, кондиціонером, телевізором, рушниками, шафою та письмовим столом та службою прибирання номерів.

• Повний пансіон (понеділок-п’ятниця: сніданок, обід та вечеря; субота: сніданок; неділя: вечеря).

• Безкоштовний WI-FI з'єднання в кампусі та залах резиденції.

• Повний доступ до загальних та навчальних кабінетів для проживання в залах резиденції.

• відвідування предметних компаній та експериментальних центрів

• Навчання на місці та в лабораторії

• Безкоштовний доступ до приміщень університету: бібліотеки, навчальних кабінетів, комп'ютерного центру тощо.

• Безкоштовний доступ до широкого спортивного павільйону на території кампусу, включаючи тренажерний зал, критий басейн та повністю обладнаний спа-центр.

• Місцева автобусна карта (на один місяць), яка використовуватиметься на всіх міських автобусних лініях

• Культурна та соціальна діяльність

• Поїздки до найголовніших місць та провінції Альмерія та околиці.

• Медичне страхування, подорожі та громадянську відповідальність.

Групи з 15+ студентів можуть включати (безкоштовно) супровідного викладача з домашнього університету, з таким самим житлом та напівпансіоном, що й студенти.

132138_CIVITAS.pngЗали резиденції Civitas

Розташування

Альмерія

Address
Universidad de Almería
Vicerrectorado de
Internacionalización
Edificio PITA
Planta 2, Despacho 2.34 Ctra.
Sacramento s/n
La Cañada de San Urbano
04120 Almería

Альмерія, Андалусія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія