Universidad de Alicante - Centro Superior de Idiomas

Введення

Прочитайте офіційний опис

AlicanteLogos

Універсідад де Аліканте / CENTRO SUPERIOR DE IDIOMAS

УНІВЕРСИТЕТ Аліканте / Мовний центр

Курси іспанської мови та утриманні курсів з 1995 року, в одному з Spain's найсучасніших і інноваційних університетів, яка налічує близько 30 000 студентів в прекрасному університетському містечку на березі Середземного.

Університет Аліканте Language Centre (Centro Покращений де Idiomas-де-ла Універсідад де Аліканте) був одним з Spain's найпопулярніших напрямків для вивчення іспанської мови з 1995 року. Language Centre є частиною університету з 30000 студентів, які вивчають один з 32 університетських ступенів, пропонованих факультетів і університетських шкіл. Кампус має великої територією, з садами, лісистій місцевості і штучного озера, всього в 4 км від центру міста. Університет Аліканте пропонує видатну обстановку, в якій для вивчення іспанської мови, зі зручностями, включаючи музей, картинна галерея, критий і відкритий спортивний стадіон, ресторани і банки, що робить його одним з найкрасивіших і повних кампусів в Європі.

Escuela102

Насолоджуйтесь і вчитися на Середземному морі.

Аліканте знаходиться жвавий місто на середземноморському узбережжі Іспанії, з відмінними національними і міжнародними туристичних зв'язків, і розташований в самому серці Коста-Бланке, один з найвідоміших туристичних зон в Іспанії. Місто, область і університет пропонують широкий спектр культурних, наукових і спортивних заходів (у тому числі водні види спорту), які роблять його дуже популярним місцем для студентів іспанської мови як іноземної.

Наш мовний центр

Крім різних іспанських програм (інтенсивна програма, Семестр Курси, міжкультурна комунікація програми, іспанська + прямі заявки на участь в бакалаврат курсів і т.д.), які ми пропонуємо англійською, французькою, італійською курси німецької та арабської мови, ми розробляємо європейських дослідницьких проектів, а також пропонують широкий спектр послуг, необхідних для інтернаціоналізації університету: Translation Service, житло, Visa консультування, академічних консультування та адміністрування "відвідування" / студентів прямого зарахування в університеті Аліканте ...

Escuela101

Більше, ніж просто класів

Наші заняття орієнтовані на дію, очевидно, були зосереджені на підвищенні навчання задоволення і збагачує досвід, який ви будете ділитися зі студентами з усього світу. Але ми також хочемо, щоб ви дізнатися за межами класу: щоб зробити найкраще з вашого перебування, ми також пропонуємо широкий спектр культурних, спортивних та розважальних заходів для задоволення іспанської та інших іноземних студентів, і в повній мірі насолоджуватися життям мінливої ​​досвід дослідження за кордоном. Водні види спорту, очевидно, наша найпопулярніша діяльність, але кулінарні курси, екскурсії, екскурсії, мовні обміни, винні дегустації, культурні візити, участь в місцевих свята і традиції, всі вони ведуть до життя іспанського життя в кращому вигляді і має фактичного реального занурення досвід.

Escuela103

Розташування

Аліканте

Address
Centro Superior de Idiomas.
Universidad de Alicante.
Edificio Germán Bernácer.
San Vicente del Raspeig

03690 Аліканте, Валенсія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія