Universidad Nebrija Centro de Estudios Hispánicos

Введення

Прочитайте офіційний опис

Іспанська мова як іноземна мова, наша торгова марка

Іспанська мова як іноземна мова (E / LE) є однією з ключових особливостей університету Антоніо де Небріа. За участю як Centro de Estudios Hispánicos, так і Департаменту прикладних мов іспанська мова в Небрії охоплює три напрямки: викладання, навчання та дослідження.

Наше зобов'язання щодо якості зробило нас одним із найпрестижніших іспанських мовних навчальних курсів та центрів підготовки викладачів E / LE в Іспанії та за кордоном.

Саме таке зобов'язання за якістю призвело до того, що Небрія створить спільні угоди з високопрестижними приватними та державними установами на національному та міжнародному рівнях.

Centro de Estudios Hispánicos асоціюється з CERCLES (Європейська конфедерація мовних центрів у вищій освіті) та ACLES (Asociación de Centros de Lenguas en la Enseñanza Superior).

Коли Centro de Estudios Hispánicos вперше відкрили 30 років тому, іспанську мову вивчали, перш за все, фахівці та ентузіасти мови та іспанської культури. Сьогодні іспанська є однією з найпоширеніших мов світу.

У результаті поточний профіль наших студентів набагато різноманітний, крім студентів мови та гуманітарних наук, ви також можете знайти у наших класах студентів з усього світу, які вивчають бізнес, журналістику, політологію, медицину та інженерію.

Це різноманітність у національних та освітніх сферах розширило горизонти Centro de Estudios Hispánicos і збагатило повсякденне життя нашого університету.

Завдяки цим численним точкам контактів ми змогли розробити одну з найважливіших цілей наших програм: допомогти студентам стати грамотними для міжкультурної діяльності. Це одне з найвибагливіших навичок та атрибутів у нашому глобалізованому суспільстві.

Чому навчатися в Небрії?

Набагато більше, ніж навчатися за кордоном.

У Небрії ми переконані, що досвід навчання за кордоном в Іспанії набагато більше, ніж подорож чи мовний курс. Ваш час в Небрії може і стане основною частиною вашого розвитку як майбутнього професіонала. Наші програми гарантують, що дидактичне вчення та практичний досвід йдуть рука об руку, щоб наші студенти могли отримати повне уявлення про матеріал курсу та світ у цілому .

Пояснимо, як:

  1. Це чудове розташування в центрі Мадрида дозволяє нам поширювати нашу викладацьку діяльність поза класом.
  2. Міжнародні студенти з більш ніж 30 країн поділяють мадридсько-княжеский кампус з іспанськими студентами. Це створює середовище, в якому студенти можуть легко взаємодіяти та будувати нові відносини.
  3. Структура та організація наших навчальних програм є інноваційними та гнучкими. Ці програми призначені для адаптації до потреб кожного студента, незалежно від того, чи вас цікавить заняття лише іспанською мовою, або якщо ви хочете включити курси англійської мови в свій графік.
  4. Небрія надає студентам індивідуальну увагу - ви - наш пріоритет.
  5. У нас є команда висококваліфікованих та досвідчених професорів. Ваше навчання є їхнім пріоритетом. Вони використовують практичний метод навчання та орієнтують досвід для кожного учня протягом всього процесу навчання.
  6. Наша інтерактивна методологія гарантує ефективний, розважальний, навчальний досвід. Ця методологія робить нас частиною міжнародного авангарду в світі іспанської мови як іноземної.
  7. Тільки сили волі недостатньо, щоб швидко і ефективно успішно інтегруватися в нову культуру. Ми пропонуємо міжкультурну підготовку через різноманітні семінари, семінари та індивідуальні заняття, щоб полегшити процес адаптації та допомогти вам насолоджуватися досвідом вашого закордону. Це навчання допоможе розвинути свою міжкультурну компетентність, а також високо вимогливий атрибут у сучасному світі.
  8. Наша різноманітна пропозиція екскурсій та культурного досвіду відкриє ваші очі на іншу культуру, дозволить вам інтегруватися в життя в Небрії і надати вам багато можливостей для друзів.
  9. Мадрид, один з найважливіших міст Європи, також є містом, наповнененим краєм, з культурними та соціальними пропозиціями.
  10. Наш персонал у відділі обслуговування студентів зробить ваше проживання максимально гладко. Вони нададуть вам доступ до інтернету, інформацію про бібліотеку, житло тощо.

Розташування

Мадрид

Address
Calle Santa Cruz de Marcenado, 27-31
28015 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія