Прочитайте офіційний опис

оновлене університет

Ми вважаємо, що вищу освіту просто не може бути процесом, який закінчується з офіційною кваліфікації. Вища освіта повинна внести свій вклад в розвиток окремих осіб, підприємств, установ і суспільства в цілому. Освіта має бути забезпечене в навички і знання, які дозволяють значення внесеного для суспільства. Ми винаходячи університету з 1995 року, коли УПЦ було створено як перший в світі онлайн університету.

Місія

УПЦ є інноваційний університет який корениться в Каталонії і відкриті світу. Він пропонує людям протягом всього життя, щоб допомогти їм і розвитку суспільства, при проведенні дослідження в суспільстві знань, Його освітня модель заснована на втілення і супроводжуючих студентів з використанням електронного навчання.

Зір

УПЦ хоче бути університет, який, будучи підключений до мережі університетів в світі, управляє створенням глобального простору знань і передових досліджень в суспільство знань, УПЦ має інноваційний освітня модель яка фокусується на студента. Університет пропонує їм високу якість і індивідуальну освіту, яке допомагає їм бути більш конкурентоспроможними і вносить свій вклад в прогрес суспільства.

Величини

П'ять значень, які ведуть діяльність УПЦ є:

Прихильність студентів, випускників і суспільства; до якості обслуговування, і постійних інновацій в рамках організації.
Повага до людей, ідей, культур і світу.
Прозорість інформації, даних і процесів.
Професіоналізм, щоб розширити можливості людей , які є частиною організації, щоб визнати наші успіхи і вчитися на своїх помилках.
Сталий розвиток, будь то економічні, соціальні або екологічні, про діяльність , що здійснюється організацією.
Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • іспанська