Think in Spanish

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Think in Spanish - це школа іспанської мови, яка пропонує унікальний портфель курсів для студентів з попереднім знанням іспанської мови, які потребують курсу занурення, що дозволяє їм досягти високого рівня вільного володіння іспанською мовою та широкого знання іспанської культури.

Що ми пропонуємо

Інтенсивні курси тривалістю від 2 до 4 тижнів з індивідуальною програмою навчання для кожного студента, яка контролюється викладачем.

Іспанська для конкретних цілей: бізнес, література, історія та культура.

Інтенсивні літні курси для студентів, які мають намір навчатися в аспірантурі в Іспанії.

Наша унікальна точка продажу

Кожен курс розрахований на наступну основну структуру:

  • Сніданок «на іспанській мові», підтриманий викладачем, обговорює щоденні політичні та економічні новини в іспанській пресі.
  • Різні ранкові класи за програмою, відібрані студентом.
  • Завдання мови в реальному житті.
  • Вправи, засновані на значущих комунікативних ситуаціях по місту.
  • Майстер-класи з предметів, що представляють інтерес у реальному життєвому контексті, наприклад, енологія у винному погребі, а також переговори, круглі столи та семінари з драматизму та вимови.
  • Вихідні спортивні заходи, такі як катання на лижах на гірськолижному курорті Сан-Ісідро, туризм, відвідування районів і сіл біосферного заповідника.
  • Монастирський маршрут
  • Вечеря та розмова в ресторанах, де подають традиційні або креативні страви.

Бізнес-іспанська

Якщо ви професіонал, якому потрібно навчитися чи вдосконалювати іспанську мову, тому що ви працюєте в іспаномовній країні або займаєтеся бізнесом з одним із них, Think in Spanish може запропонувати вам повну програму, що відповідає вашим потребам.114971_NEGOCIOS_557186104.jpg

Іспанська культура

Якщо ваші особисті цілі та інтереси передбачають набуття важливих і специфічних знань про аспекти іспанської культури, таких як мистецтво, література, історія або кіно, Think in Spanish пропонує загальні курси, які допоможуть вам.

114970_exterior-catedral.jpg

Літні курси

Якщо ви плануєте навчатися на бакалаврському або аспірантському рівні в іспанському університеті, наші літні курси допоможуть покращити іспанську мову. Think in Spanish забезпечує інтенсивні курси, які максимізують ваші навички спілкування.

І багато, багато іншого.

Ми дізнаємося більше, коли процес навчання є цікавим, дивовижним, стимулюючим і мотивуючим.

Ми вивчаємо другу мову краще, коли процес навчання включає унікальний досвід.

Запитуючи цитату без будь-яких зобов'язань, будь ласка, повідомте нам свої причини для того, щоб хотіти вивчати іспанську мову та ваші інтереси, і ми організуємо відеоконференцію для надання додаткової інформації та відповіді на будь-які запитання. Ми будемо раді поговорити з вами.

Розташування

Леон

Address
Alférez Provisional, 2, 4ºC
24001 Леон, Кастилія та Леон, Іспанія