Native Language College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про інститут рідної мови

Наш коледж розташований у найкращому місці в Мадриді, просто в Пуерта-дель-Соль, в оточенні найжинливіших і наймолодших кварталів міста. Можливо, Plaza Puerta del Sol - найвідоміші та відомі туристичні райони Мадрида, численні паби, магазини, ресторани та найкращі транспортні сполучення на поїзді, метро, ​​автобусі та таксі.

Коледж розташований в історичному будинку, де ви знайдете клас дуже просторі, добре обладнані, з бездротовим доступом до Інтернету, доступним у школі, доступність для учнів з обмеженими фізичними можливостями та наповнені іноземними студентами. Коледж рідної мови знає, що проживання є невід'ємною частиною вашого перебування в Мадриді. З цієї причини Коледж рідних мов пропонує вам можливість залишитися в тому ж будинку, в якому знаходиться школа, щось ексклюзивне у Мадриді.

Також найбільш заохочуємо іспанських вчителів, що вони допоможуть вам досягти відмінного розуміння досвіду іспанської мови з учнями з усього світу, включаючи іспанських, які вивчають наш курс іспанського бізнесу.

З цієї причини Коледж рідної мови є найкращим місцем для вивчення іспанської мови та занурення в іспанську культуру.

Розташування

Мадрид

Address
Plaza Puerta del Sol 11, Second Floor
28013 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія