MISS - Marbella International Spanish School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа

Наша школа розташована в самому центрі Марбельї, але на тихій вулиці, всього за 3 хвилини від пляжу та набережної, недалеко від усіх зручностей центру міста, а також за декілька хвилин ходьби від прибережного автобуса, між Малагою та Естепоною.

Наші заняття проводяться у просторих аудиторіях з кондиціонером, всі з природним освітленням, обладнані декількома формами мультимедіа і пропонують високий рівень комфорту.

Біля школи є підземний гараж, або можна паркувати на вулиці, хоча паркування може бути важким у певний час.

111149_111114_IMG_0108.JPG

Вчителі

Наші висококваліфіковані викладачі є носіями мови, які мають багаторічний досвід викладання під своїм поясом. Ми вибираємо лише вчителів, які люблять робити те, що вони роблять, і прагнемо ділитися тим, що вони знають зі своїми учнями. Вони є найважливішими активами нашої іспанської школи в Марбеллі. Ми всі розділяємо одну і ту ж філософію: нашим пріоритетом є полегшення спілкування. Точність вдосконалюється завдяки постійному роботі в класі, діяльності та чутливої корекції і, звичайно, можливості для регулярної практики.

Наша постійно зростаюча команда складається з людей, які вірять у адаптацію своїх методів до профілю своїх учнів і які мають необхідний досвід для успішного виконання цього завдання. Як ми всі знаємо зараз, кожен навчається по-різному.

Марібель Ортіс

Це була моя любов до мови як інструменту для спілкування з людьми з різних національностей і культур і моєї поваги та інтересу до інших культур, які привели мене до вивчення перекладу в Університеті Малаги після багатьох років вивчення англійської та німецької мов у Іспанії. і за кордоном. Але це була моя пристрасть до навчання, яка змусила мене спеціалізуватися на викладанні мови, зокрема, моїй рідній мові іспанської мови.

Під час моєї кар'єри я познайомився з багатьма людьми з різних країн і навчив багатьох з них іспанською, познайомивши їх з іспанською культурою та іспанським способом життя, але я також багато чого навчила у кожного з них. Таким чином, моє гасло іноді викладає завжди навчання.

111157_111115_IMG_0195.JPG

Марбелья

Марбелья - одне з найкращих місць відпочинку в Європі. Крім того, тисячі людей з усього світу мають друге житло і навколо цього гостинного і яскравого прибережного міста. Є багато переваг для вивчення іспанської мови в Марбельї. По-перше, це місце, яке знаходиться всього за 40 хвилин від міжнародного аеропорту Малага, і в межах легкої досяжності від головних столиць Андалусії - Гранади, Севільї, Кордови і Кадіса, не кажучи вже про британське місто Гібралтар, і навіть про Марокко за кілька годин їзди. По-друге, клімат є фантастичним, роблячи цей курорт тим, що жителі та відвідувачі можуть насолоджуватися цілий рік. По-третє, Марбелья пропонує захоплююче і ідеальне поєднання космополітичного шику і традиційного кольору в місті керованих розмірів. Тоді є Четверте, П'яте, і так далі - але приходьте і з'ясуйте, які переваги для себе!

Розташування

Марбелья

Address
C/ Notario Luis Oliver 6, Edif. Liceo 3º A
29602 Marbella

29602 Марбелья, Андалусія, Іспанія