Instituto BME

Введення

Прочитайте офіційний опис

Instituto BME - це навчальний центр для іспанських мішків і ринків (BME), четвертий оператор ринку в Європі. Він створений у 2005 році, продовжуючи роботу з розповсюдження, проведену з 1990 року Інститутом MEFF, як відображення в галузі формування процесу інтеграції сукупності ринків цінних паперів та систем компенсації та розрахунків, існуючих в Іспанії.

З метою сприяння просуванню фінансової культури діяльність Instituto BME заснована на організації різних навчальних послуг, пов'язаних із фінансовими ринками в цілому.

Особливої уваги заслуговують всі ті аспекти, безпосередньо пов'язані з продуктами різних ринків і торгових платформ, що складають іспанські фондові біржі та ринки (акції, фіксований дохід та деривативи) та їх системи клірингу та розрахунків, але не забуваючи про інші нові аспекти фінансовий світ, як наслідок, з одного боку, процес глобалізації, а з іншого - постійний прогрес, який зазнає сектор.

138523_BME2_p1.jpg

Навчальна пропозиція Instituto BME намагається забезпечити максимальне поширення знань про фінансові ринки та його продукцію, завжди використовуючи дуже практичну методологію, підтримувану передовими комп'ютерними програмами. Для цього в ньому є неперевершені людські ресурси, що складаються з Instituto BME професорів Instituto BME та групи професіоналів BME, які надають досвід першої лінії в процесі управління різними ринками. Крім того, експерти з інших областей фінансового сектору, а також вчені з різних університетів також регулярно співпрацюють

"Максимальне поширення знань про фінансові ринки"

Програми навчання Instituto BME орієнтовані на професіоналів фінансового сектору та його регуляторних органів, приватних інвесторів, студентів та загалом усіх, хто зацікавлений увійти чи поглибитись у світ фінансів.

Постачаючи кожну зі своїх навчальних програм, Instituto BME поновлює зобов’язання щодо якості зі своїми клієнтами, отримавши в 1998 році Свідоцтво про реєстрацію компанії та оновлене відповідно до стандарту UNE-EN ISO 9001: 2015.

Наші засоби

Біржовий палац

Instituto BME має пільгове розташування в Паласіо-де-ла-Болса поруч із віссю зв'язку Кастеллани. Розташований на площі де-ла-Леалтад, це одна з найбільш емблематичних будівель столиці. Він був відкритий в 1893 році і був перепланований з різних причин, тому він має всі технологічні та доступні можливості.

Instituto BME свою діяльність у чотирьох аудиторіях (місткістю приблизно 40 чоловік у кожному), обладнаних комп’ютерами, ринковими тренажерами, фінансовою інформацією в реальному часі та найсучаснішими технологічними засобами навчання.

Крім того, його розташування в штаб-квартирі Іспанської фондової біржі та ринків дозволяє Instituto BME користуватися іншими перевагами, такими як доступ до бібліотеки, аудиторії та інших послуг.

138524_BME5_p1.jpg

Якість зобов'язання

Instituto BME створило, задокументувало та впровадило систему управління якістю, сертифікат реєстрації якої був отриманий у 1998 році та щорічно поновлюється відповідно до стандарту UNE-EN ISO 9001: 2015.

Політика якості Instituto BME встановлює, що:

Престиж та лідерство Instituto BME як навчального центру можна досягти лише в тому випадку, якщо кожна з наданих послуг спрямована на повне задоволення клієнтів.

Ми розуміємо, що задоволений замовник - це той, чиї сподівання виправдалися завдяки зобов'язанню «Загальна якість», яке виконує Instituto BME .

Загальна якість - це подбати про всі деталі, які потребує процес надання послуги. Саме завдяки вишуканому догляду за цими деталями активність Instituto BME відрізняється від конкурентів.

Ця загальна якість відображена в цілі загальної якості, застосування якої вимагає, щоб весь персонал Instituto BME повністю інтерналізував обсяг усіх дій, які вона спричиняє. Насправді ціль загальної якості - це не лише сукупність заходів, які розробляються механічно, але ставлення персоналу, яке бажає радувати замовника у будь-який час. Загальна якість досягається на основі невеликих індивідуальних внесків.

З іншого боку, загальна ціль якості Instituto BME також стосується таких питань:

  • Швидкість змін. Поява нових незадоволених потреб у наших клієнтів змушує Instituto BME постійно оновлювати послуги та спосіб їх надання.
  • Участь персоналу Кожен з людей, які працюють в Instituto BME формулює у своєму обсязі пропозиції та ідеї, які вважає за доцільне покращити якість послуг, а також процес надання. Ефективність вимірюється також за рахунок зниження економічних витрат та економії часу.
  • Внутрішня формація Надання послуги найвищої якості та саме навчання персоналу тісно пов’язані між собою, і тому Instituto BME вважає цей аспект фундаментальною основою його загальної цілі якості.
  • Постачальники Постачальники товарів та послуг повинні дотримуватися нашого підходу до якості і тому бути залученими до нашої програми постійного вдосконалення.
  • Оновлення цілі загальної якості. На основі ініціатив персоналу, знань про потреби клієнтів та порівняння з найкращими конкурентами, керівництво щорічно визначатиме пріоритетні напрями, на яких слід зосередити свою увагу, відповідно до стратегічних цілей Instituto BME .

Коротше кажучи, ціль загальної якості - це завжди пріоритет, який вимагає постійних зусиль для підтримки та перевірки свого прогресу.

Розташування

Мадрид

Address
Instituto BME
Palacio de la Bolsa
Plaza de la Lealtad, 1
28014

Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія