Institut d'Estudis Fotogràfics de Catalunya - IEFC

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа фотографії IEFC пропонує студії для фотостудій, які надають необхідну підготовку тим, хто шукає професійну торговельну точку, засоби художнього вираження, або певні знання, які допоможуть їм у їхній діяльності.

Школа є важливим посиланням на викладання фотографії на європейському рівні . Понад 15 000 студентів пройшли через свої класні кімнати, багато з яких присвячені професійній фотографії , будь то в його художньому, академічному, культурному, бізнес або службовому аспекті.

Хто ми?

Каталонія є неприбутковою культурною асоціацією , яка має філософію на службі громадськості.

2010 року було удостоєно честі відмінності Entity каталонської Федерації фотографії.

Місія IEFC - заохочувати, стимулювати та сприяти вивченню, дослідженню та поширенню фотографій.

Фототехнічний інститут Каталонії працював протягом 40 років у процесі підготовки та просування фотографів , а також у збереженні та поширенні фотографічної спадщини . Наш проект - прагнути бути більш конкурентоспроможним у знань та інформаційному суспільстві, де імідж відіграє важливу роль.

Як неприбутковий об'єкт , весь дохід, отриманий самим IEFC, повертається до послуг, які він пропонує, деякі з яких є безкоштовними та доступними для широкої публіки . Зобов'язання людської команди IEFC разом з співпрацею організацій та людей, які супроводжували нас у наших проектах, дозволили нам потрапити туди, де ми зараз.

IEFC організовано у три відділи:


Шкільний факультет

Пропонує заняття фотографією для людей, які шукають професійну підготовку або засоби художнього вираження.

Відділ документації та досліджень

Зберігає, управляє та поширює існуючу документацію на фотографії, а також фотографічну спадщину Каталонії. Тут пропонуються послуги, доступні для громадськості бібліотеки, історичного архіву фотографій та бібліотеки фотографій.

Департамент культурної діяльності

Він поширює та просуває фотографії як культурну подію через організацію та участь у виставках, конференціях та інших навчальних заходах (семінари, курси ініціації з фотографії тощо).

Історія IEFC

Кафедра фотографії Інституту Каталонії (IEFC) була заснована в 1972 році Мікелем Галмсом і Креусом (1937-2015), який був директором до 2012 року та президентом до 2015 року.

З 2012 року Едуард Бертран є директором IEFC, і він також є президентом з 2016 року.

Розташування

Барселона

Address
C/ Comte d'Urgell, 187
08036 Барселона, Каталонія, Іспанія