Прочитайте офіційний опис

IDEALOG: акредитований центр Університетом Барселони

IDEALOG отримав акредитацію університету Барселони (Школа сучасних мов). Ця печатка є визнання якості і строгості школи.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Студенти, що навчаються на наших курсах англійської, французької, німецької та італійської зможете отримати відповідний сертифікат з печаткою школи сучасних мов (Escola d'Idiomes сучасники), Цей документ є дійсним для цілей застосування міжнародних грантів мобільності. Всі студенти Idealog можна отримати EIM карту і користуватися всіма знижки на різні послуги в рамках спільноти УБ.

Центр

Це не збіг, що Idealog розташований в місті Кастельдефельс; ми вибрали цей особливий район, тому що ми хотіли, щоб привести всі наші студенти унікальне місце для вивчення та практики мови.

Таким чином, або директор компанії, яка робить програму занурення з нами, або молодий житель Кастельдефельс, знайдете тут виняткові околиці, з численними зручностями і підстав, які надають унікальну установку для підготовки першого класу.

Персоналізовані вчення Згуртована команда професіоналів Ранкові, денні та вечірні розкладу Великий парк автомобілів Безкоштовний Інтернет Безкоштовна бібліотека ЗМІ Відтак (на різних мовах) Кафетерій Опалення, кондиціювання повітря та аудіо та відеотехніка у всіх класах

Наші об'єкти

Наша школа розташована поруч красивому заміському будинку з садом у верхній частині Кастельдефельс, занурений в абсолютно природному середовищі (біля підніжжя природного парку Гарраф) в оточенні соснових дерев, в 20 хвилинах від Барселони з легкої парковки.

Неформальній та невимушеній атмосфері, де ви можете краще сконцентруватися на навчанні мови.

У нас є 13 класних кімнат з природним освітленням і всім технологічних ресурсів:

TV / відео / DVD- CD-плеєр Proyectores Кондиціонер Комп'ютери Інтернет

У нас також є класи в саду, і ми можемо навіть пропонують класи на наших відкритих терасах або в наметах поруч з басейном.

Приходьте до нас, і ви побачите, чому Idealog відрізняється від інших мовних центрах.

Idealog також школа в Марракеші пропонує аналогічний набір мовних програм. Ви можете знайти інформацію про нашу Марракеш школи тут.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Idealog

Цей іспанський курс призначений для студентів, які проживають в Іспанії або за кордоном і повинні вчитися швидко і ефективно. У Idealog, ми пропонуємо нашим студентам мож ... [+]

Цей іспанський курс призначений для студентів, які проживають в Іспанії або за кордоном і повинні вчитися швидко і ефективно. У Idealog, ми пропонуємо нашим студентам можливість навчатися в динамічній, участі та створення комунікативної чином.

Цей курс навчає відповідно до методу комунікативного навчання, де студенти беруть участь у різних практичних ситуацій.

Курс спрямований на всі аспекти іспанської мови та класи в діапазоні від граматичних вправ для читання романів, газетних статей, новин мережі, рецепти і т.д. ...... [-]

Іспанія Barcelona A Coruña
Вересень 2019
англійська,іспанська
1 тижневий
Кампус
Детальніше англійською мовою