IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Введення

Прочитайте офіційний опис

Хто ми

IEEF народжується з ентузіазму та роботи Карлоса Лазаро, який, присвятивши себе підготовці протягом багатьох років, вирішив розробити власну методологію, орієнтовану на досягнення двох основних цілей будь-якого студента: досягти ефективного навчання та отримати хорошу роботу.

Інститут - це, по-перше, особистий проект.

Після майже 10 років, присвячених виключно навчанню, Іспанський інститут освіти і навчання має два центри в Мадриді. Один в центрі міста (Avenida de América) і інший в Móstoles (Calle Villaamil), які мають кращих фахівців і вчителів кожної спеціальності. В даний час IEEF є акредитованим і престижним закладом у сфері навчання, як особисто, так і дистанційно.

Головним досягненням IEEF і нашим найкращим вступом є студенти, які заповнюють наші курси та їх подальшу професійну траєкторію: високий відсоток студентів, які знаходять роботу після навчання в IEEF.

Ми раді Вашому майбутньому. Дозвольте нам допомогти вам досягти всіх ваших професійних цілей.

109929_2.jpg

Як це працює?

Факультет: Професори IEEF - це професіонали з великим досвідом у своїх галузях, які працювали над тим, що вивчають їхні студенти, тому вони повністю усвідомлюють, чого професіонал повинен вивчати. Декілька з них були в академії з моменту її створення. Участь педагогічного персоналу є однією з складових успіху IEEF, від першого уроку до завершення стажування, оскільки вони є тими, хто знаходить найкращі напрямки для практики своїх учнів.

Привабливий порядок денний: різні порядок денний створюються на основі керівних принципів Уряду (Офіційний державний вісник), тому вони відповідають державним нормам і доповнюються досвідом їхніх вчителів, які додають ті, які вони вважають важливими для виконання роботи Це означає, що студентів просять серед компаній, які вимагають персоналу для практики.

Гнучкість графіків: Гнучкі графіки допомагають студентам організовувати свій час і рухатися у своєму темпі.

Матеріал підтримки: У матеріалах IEEF для полегшення навчання використовуються матеріали інтенсивної підтримки. Таким чином, студенти мають доступ до відео, додаткового курсу англійської мови, навчання методам навчання і все, що може знадобитися для завершення навчання.

Участь: Заняття заохочують участь, так що студенти не є глядачами у своєму курсі, але є активною частиною процесу навчання.

Практика: IEEF постійно шукає найкращі напрямки та компанії для практики своїх учнів, беручи до уваги особливі обставини кожної людини, близькість, роботу, що проводиться зі студентом у практичному центрі, та можливості закінчення найняв

109926_3.jpg

Підготовка курсів в IEEF

Курс IEEF триває щонайменше рік від того, як він починає розвиватися, поки він не буде офіційно запущений. Вона створюється на основі вимог Міністерства Уряду, що стосуються кожного курсу, і розширюється інформацією про те, що професори, з їхнього професійного досвіду, вважають необхідними для майбутніх фахівців.

Вона включає обширну консультаційну документацію та важливу кількість аудіовізуального матеріалу для полегшення засвоєння змісту. За допомогою цих курсів можна пройти офіційні сертифікаційні іспити, а деякі з курсів також сертифіковані університетом Хуана Карлоса I.

Практика також має вирішальне значення, тому що те, що вивчається, цінується, професійна компетентність демонструється, і в багатьох випадках це прямий спосіб бути найнятим наприкінці періоду стажування. Місце практики вибирається з урахуванням конкретних потреб кожного студента, існуючого попиту та можливостей найму.

109928_1.jpg

Соціальні дії

IEEF також працює з іммігрантами та біженцями, щоб допомогти їхній інтеграції в країні, як з мовою, так і в професійній сертифікації знань, які у багатьох випадках вже приносять зі своїх країн походження.

109927_4.jpg

Розташування

Мадрид

Address
Avenida de América nº 8, 2º B 28028
Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Móstoles

Address
Calle Villaamil, 78 28934
Móstoles, Мадридська громада, Іспанія