Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1989 році, IEB був перший навчальний центр Іспанії, присвячений виключно до навчання в галузі фінансів, ступінь магістра в галузі фінансових ринків і біржі, тільки в той час і за підтримки Мадридській фондовій біржі.

З тих пір більше ніж 85000 студентів і фахівці виконали деякі з освітніх програм IEB.

У 1994 рік IEB був піонером в наданні подвійного ступеня, студенти, які вивчають право в Мадридському університеті Masters одночасно на фондовій біржі в IEB. Згодом IEB стане афілійованим центром Університету Комплутенсе Мадрида, один з найстаріших і найбільш престижних університетів в Іспанії, а потім і в Університеті Rey Хуан Карлос. IEB розробив з плином часу великий каталог майстрів, від МВА в найбільш спеціалізується на різних фінансових і юридичних областях.

У 2003 році IEB почав свою міжнародну кар'єру в союзі з Лондонської школи економіки, інституту глобального поводження з 20 нобелівських лауреатів і студентів з 5 континентів. Міжнародне розвиток не зупинився з тих пір.

З кінця 90-х років, він був значно розширений освітніх підношення IEB, зі створенням всередині компанії галузі підготовки кадрів для іспанського та міжнародних корпоративних клієнтів в глобальному масштабі.

З моменту свого створення, IEB виділила значні ресурси для досліджень, особливо у фінансовій сфері, з декількома обсерваторіями. Серед численних наукових публікацій IEB варто aestimatio, The IEB Міжнародний журнал з фінансів, за участю двох Нобелівських премій.

Присутність IEB в великих галузевих форумах ясно: у 2008 році IEB приєднався CLADEA (латиноамериканський рада управління шкіл), найважливіший Латиноамериканська асоціація шкіл бізнесу; в 2011 році AACSB (Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу), ведуча асоціація бізнес-шкіл США. Два роки по тому він приєднався до EFMD (Європейського фонду develpoment Management), що веде асоціацію бізнес-шкіл в Європі; і, нарешті, з 2012 року він є членом іспанської асоціації шкіл та управління.

Сьогодні IEB пропонує близько 100 освітніх програм, що охоплюють солідну академічну підготовку в ступеня та майстрів, великий каталог курсів Executive Education і важлива Літня школа.

Вчимося робити

Навчання двигуна в IEB

Методологія IEB навчання Поступаючи підсвічується вивчення конкретних випадків актуальних і проведення бізнес-моделювання та кількісної та якісної оцінки для студентів з тими ж проблемами, дилем і ситуацій, з якими стикаються менеджери в вони стикаються реальне життя.

Студенти повинні управляти точно такою ж ситуацією, через якісь моменти компанії невизначеність, переговори, тиск, терміни, несподівані події і т.д. У цьому контексті, викладачі раніше забезпечили основу технічних знань, які студенти повинні бути засновані, втілюючи в життя те, що вони навчилися справлятися з цими проблемами.

За допомогою цього навчального посібника ви дізнаєтесь на практиці, природним і інтуїтивним способом зробити кращі рішення.

Доступні навчальні програми:
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

IEB - Executive Education

Новаторська програма у співпраці з іспанським Управлінням з питань зміни клімату. Програма буде зрозуміти, з практичної точки зору, основних стратегій в області зміни клі ... [+]

Новаторська програма у співпраці з іспанським Управлінням з питань зміни клімату Після історичної угоди, досягнутої в Парижі в грудні 2015 року, зміна клімату знаходиться в центрі економічної, політичної і соціальної порядку денного, стає стратегічним стовпом і створюють значні проблеми і можливості в глобальному масштабі.

Уряду, установи, організації і суспільства в цілому перед обличчям нової парадигми, заснованої на моделі розвитку низьковуглецевої.... [-]

Іспанія Madrid
інформація
іспанська
Денне навчання
147 години
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою