Flyschool

Введення

Прочитайте офіційний опис

Flyschool повітряної академії це торгова назва AIRPILOT льотна школа, SL Компанія сертифікована Державним агентством з авіаційної безпеки (EASA) при Міністерстві громадських робіт, уповноважених підготовки пілотів ATO E-207.

Ми середнього розміру організації, де керівництво, викладачі та студенти підтримують прямий, що дозволяє більш пильне спостереження за прогресією студентів і участі в цьому з центром. Наша мета полягає в тому, щоб навчати кращих професіоналів, а також пропонують найбільш конкурентоспроможні ціни.

Наші об'єкти розташовані в центрі Мадрида, поруч з міжнародним аеропортом Адольфо Суарес (колишній Барахас) ви можете дістатися до центру на автобусі і метро, ​​у нас також є власна парковка для автомобілів і мотоциклів.

У нас є флот з восьми літаків з моно-моторами простий, одномоторний розширений і розширений бі-двигун, плюс 2 імітатори професійної категорії польоту FNPTI і FNPT II MCC для підготовки студентів в польоту за приладами (IR) мульти взаємодії екіпажу (MCC) і підготуватися до вступних іспитів компанії.

Ми прагнемо до якісної освіти і люди, які приходять до нас, ми закохані в цій області і що ми робимо в ньому, приносячи пристрасть, професіоналізм і ентузіазм.

Наша команда складається з вчителів, які працюють в різних іспанських авіакомпаній, що мають до 25 000 льотних годин, викладачів університетів та виробників авіаційної техніки, все з великим досвідом роботи в галузі навчання і високим ступенем спеціалізації в суб'єкті вони вчать.

Щоденна робота і зусилля, щоб забезпечити багатообіцяючу кар'єру для наших студентів дозволяє нам пропонувати нові пропозиції для більш повного навчання кожен день і зробив, що ми сподіваємося, буде представляти інтерес для команди Flyschool.

Курси, що читаються:

Літак Private Pilot Course (PPL) Теоретичний курс транспорту (ATPL) Включення польотів за приладами (IR) Включення класу Multi-Engine (ME) Комерційний Pilot License (CPL) Мульти Crew курс співробітництва (MCC) Включення польоту інструктор (FI) Включення польотів за приладами Інструктор (IRI) Клас інструктор Включення багатодвигунових (CRI) Включення MCC-інструктор (МТП) Продовження ліцензії EASA (SEP, MEP. ІК) Льотні годин (для студентів тільки)

Розташування

Мадрид

Address
Oficina Central (información):
Av. 25 de septiembre, 8

28027 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія