Flybyschool: Excellence in Flight Training

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому ми?

Наш підхід заснований на наступних принципах

Безпека

Все призначене для того, щоб максимально збільшити безпеку в навчанні студентів. Понад правил EASA; засмучений відновлення і політ трекер.

Якість

Краща команда навчання, навчальні посібники, що моделюють (FNTP II Боїнг NG800, Барон і Cessna 172) і флот (Cessna 152, 172, Piper PA28, PA28RT, PA34). Тепер в тому числі Tecnam флот!

Орієнтованість на клієнта

Кожен студент важливий для нас, а не тільки, перш ніж підписати з нами, але і для всієї вашої кар'єри.

Чесність

Будуть потрібні роки, щоб побудувати, але може бути втрачено в секунду. Ми будемо робити правильні речі, завжди!

Що таке FLYBYSCHOOL?

FLYBYSCHOOL є комерційною торговельною маркою Fly Бай SL: Іспанія. Fly Бай є схваленим Навчання Організація зареєстрована в іспанській цивільної авіації (AESA) з реєстраційним номером E-166 (див повний список тут). АФАР є членом Європейського агентства з авіаційної безпеки (EASA) та ліцензія, видана діє у всіх країнах-членах EASA; Великобританії, Німеччини, Франції і т.д.

Маючи багаторічний досвід підготовки пілотів, FLYBYSCHOOL забезпечує підготовку найвищої якості для студентів пілотів. FLYBYSCHOOL пропонує інтегрований курс, який включає в себе CPL, ATPL, ME IR і MCC, який поєднує наземні шкільні курси і льотної підготовки поставляється відповідно до вимог EASA і АФАР.

навчання

Що ж вона полягає?

FLYBYSCHOOL Інтегрований курс приймає студентів з невеликим або без попереднього літаючого досвіду, ліцензії комерційного пілота (CPL) з Multi-Engine Instrument Rating (Меїр) називають «заморожених» ATPL. Також в кінці навчання є багатопрофільним екіпажу співпраці (MCC) курс, який потрібно, щоб перейти до Type Rating. З цього моменту, як тільки тип рейтингу навчання було завершено, пілоти можуть потім бути використані в якості першого помічника з авіакомпанії.

Випускає пілотів з «замороженим» ATPL можуть вільно тренуватися на будь-який тип літака і літати будь-якої авіакомпанії, яка буде приймати їх ліцензії EASA. Більшість авіакомпаній спочатку призначить новий перший офіцерів на "короткі відстані" флоти, щоб вони могли будувати досвід в більш складних вильоту і заходу на етапах польоту. Після того, як власник ATPL придбав 1500 годин досвіду, ATPL стає «розморожені», і вони тоді мають право розглядатися для просування по службі.

Розташування

Леон

FLYBYSCHOOL

Address
Pajares de los Oteros

24209 Леон, Кастилія та Леон, Іспанія