Прочитайте офіційний опис

Курси іспанської мови в центрі Мадрида

Якщо ви хочете вивчати іспанську мову в школі, яка має великий досвід у навчанні та дає вам спокійну і розважальну атмосферу, яка використовує прямий метод, так що студенти не втрачають час і вивчити мову в невеликих групах не більше 8 студентів в клас може , а потім прийти до EUREKA - він може запропонувати вам все це.

Викладачі мають багатий досвід, щоб гарантувати, що час, студент доступний, можна оптимально використовувати і мовні навички можуть бути поліпшені в диверсифікований чином і вдосконалюється.

З 1988 року EUREKA присвячений викладанню іспанської мови як іноземної і вже тисячі студентів вивчали мову. Це центр, який акредитований Інститутом Сервантеса і розташований в самому центрі Мадрида. Засоби, через яку школа, правильно, і тому пропонують студентам кращі способи вивчити іспанську мову в невеликих групах.

EUREKA пропонує широкий спектр курсів іспанської мови, щоб задовольнити всі потреби студентів. Крім того, культурна програма, в якій студенти історії Мадрида і, звичайно, можна також дізнатися Іспанію і, таким чином, використовувати мову не тільки в школі, а й у вільний час може зануритися в це рекомендує.

Крім того, житлові приміщення надаються в безпосередній близькості від школи і всіх інших послуг, які можуть знадобитися під час свого перебування в Мадриді і EUREKA студента.

Чому варто вчитися в EUREKA?

Розташування школи

EUREKA розташований в центрі міста і легко дістатися на громадському транспорті. Поруч ви знайдете найважливіші музеї і пам'ятники міста.

Багаторічний досвід роботи

EUREKA була створена в 1988th З тих пір, ми присвячуємо себе виключно до викладання іспанської мови.

якість

EUREKA офіційно визнаний Інститутом Сервантеса.

висококваліфіковані викладачі

Всі наші викладачі показали вищу освіту, а також курси, щоб дізнатися наш спеціальний метод навчання.

метод навчання

Наш метод навчання заснований на прямому і тісному контакті між студентами і викладачами. Ми розробили спеціальну систему зі своїм власним навчальним матеріалом, який дозволяє структуроване і дуже ефективне навчання.

обладнання

EUREKA має найсучасніші технічні засоби в історичній будівлі.

гнучкість

Студент може отримати вигоду з нашої гнучкості

  • Ми пропонуємо цілорічні курси.
  • Мінімум 6 різних рівнів навчання.
  • З попереднім знанням студентів можуть почати щопонеділка.
  • Новачки можуть почати через кожні 2 тижні по понеділках, відповідно.
  • Якщо студенти не хочуть житла, уроки можуть бути оплачені щотижня.
  • На прохання студента студент може змінити курс в межах однієї і тієї ж групи або продовжити.
  • Можна замовити програму громадського харчування та дозвілля для отримання знати програму і платити.
  • Різні варіанти розміщення.

Наші сертифікати якості

EUREKA має найбільш важливі національні сертифікати якості (Інститут Сервантеса) і деякими міжнародними організаціями, такими як IALC (Міжнародна асоціація мовних центрів), CSN в Швеції і Bildungsurlaub в Німеччині, акредитовані.

Доступні навчальні програми:
  • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Eureka School of Spanish Language

Спеціальні курси для німецьких робітників. Вони мають ті ж характеристики, що й Інтенсив 30 годин. Курси іспанської мови, визнаних Міністерством німецької культури в різн ... [+]

Спеціальні курси для німецьких робітників. Вони мають ті ж характеристики, що й Інтенсив 30 годин.

Курси іспанської мови, визнаних Міністерством німецької культури в різних штатах.

Деякі держави вимагають 6 годин курсів 45 хвилин за заняття (270 хвилин). Інші держави вимагають 6 годин курсів 60 хвилин на урок (360 хвилин).

варіант А

Ці курси мають ту ж характеристику і ті ж ціни, як інтенсивні курси по 30 годин на тиждень. класу в реальний час 310 хвилин... [-]

Іспанія Madrid
Вересень 2019
іспанська
Денне навчання
1 - 2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Eureka School of Spanish Language

... [+]

[-]
Іспанія Madrid
Вересень 2019
іспанська
Денне навчання
1 - 6 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Eureka School of Spanish Language

Ці курси призначені для людей старше 50 років, зацікавлений в отриманні більш розслаблений вигляд. Ці курси призначені для дорослих учнів, у віці 50 років, які хотіли б о ... [+]

Ці курси призначені для людей старше 50 років, зацікавлений в отриманні більш розслаблений вигляд.

Ці курси призначені для дорослих учнів, у віці 50 років, які хотіли б отримати більш розслаблену граматичну підготовку в інтенсивних курсах, а також більшу кількість культурних заходів.

Вранці, з понеділка по п'ятницю, студенти братимуть участь у курс іспанської мови. Залежно від курсів рівня матимуть різні цілі. Для основних рівнів мета полягає в тому, що студенти набувають практичні роботи і в повсякденному житті, прошу щось в кафе або ресторані, торговому, забронювати номер в готелі, запитаєте про місце і т.д. Для просунутих рівнів мета полягає в тому, щоб придбати або розширити свої знання іспанської життя і культури класів цивілізації і культури, літератури, історії та мистецтва.... [-]

Іспанія Madrid
Вересень 2019
іспанська
Денне навчання
1 - 4 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Eureka School of Spanish Language

Ці курси підходять для всіх студентів, які хочуть вивчити або поліпшити мову у досить короткий проміжок часу. Ці курси призначені для студентів, які хочуть вивчати іспанс ... [+]

Ці курси підходять для всіх студентів, які хочуть вивчити або поліпшити мову у досить короткий проміжок часу.

Ці курси призначені для студентів, які хочуть вивчати іспанську мову у досить короткий проміжок часу.

Курси мають такі особливості:

Для досягнення найкращих результатів, кількість учасників на курс до максимуму 8 людей, було обмежено. знаходяться під контролем учасників протягом всього періоду курсу одного і того ж вчителя граматики. Інші вчителі міняються кожні три дні, так що студенти можуть звикнути до різних вокальним звуків. Навчальний план передбачає, серед іншого, іспанської граматики, аналіз, обговорення текстів усіх видів, дискусій і загального розмови. Серед уроків домашні завдання слід відмовитися, щоб зробити у вільний час, наприклад, вправи, дискусії препарати повтореннями по прийнятим граматику, словниковий запас будівлі і т.д. Є шість різних рівнів: початкові, низьке знання, основні, середні, просунуті, дуже хороші мовні навички (A1, A2, B1, B2, C1, C2). Учасники цих курсів мають можливість взяти участь у комплексній програмі діяльності, їдять разом з учителем, щоб піти і вибрати один з різних варіантів розміщення. навчальні години ... [-]
Іспанія Madrid
Вересень 2019
іспанська
Денне навчання
1 - 8 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою