Escuela Unidad Editorial

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа журналістики та комунікацій редакційного відділу є найважливішим навчальним центром Іспанії, пов’язаним з великою групою редакцій медіаредакторів, власником вершин EL MUNDO, BRAND, EXPANSION, TELVA та YO DONA.

Заснована в квітні 2011 року, школа редакційного відділу в цей час досягла широкої диверсифікації своїх навчальних продуктів і на сьогодні має 6 магістерських програм та 2 курси експертів, всі з університетським ступенем. Він також пропонує спеціалізовані курси, програми професійного розвитку, семінари та конференції з журналістики та комунікацій, тісно пов'язані з основними рубриками групи.

Викладачі Школи є професіоналами редакції та відповідними експертами у галузі комунікації, маркетингу, реклами та нових технологій.

Школа ЄС, що базується в самому центрі компанії в Мадриді, налічувала понад 1800 студентів, професіоналів, недавніх випускників та студентів, до яких приєднується явна пристрасть до спілкування та журналістики.

Виберіть формат, який найкраще відповідає вашим особистим обставинам та попередньому навчанню для вивчення журналістських прийомів або спеціалізованого спілкування.

Дізнайтеся, що вам подобається, з викладачами, яких ви завжди хотіли мати.

Що ми пропонуємо

EscuelaUE пропонує якісну підготовку, вузькоспеціалізовану і дуже близьку до професійної реальності в даний момент, занурений в медіа-компанію великого престижу та слави в Іспанії. Викладачі Школи є професіоналами редакції та відповідними експертами у галузі комунікації, маркетингу, реклами та нових технологій. Школа ЄС, що базується в самому центрі компанії в Мадриді (Іспанія), налічувала понад тисячу студентів, професіоналів, недавніх випускників та студентів, до яких приєднується явна пристрасть до спілкування та журналістики.

people, girls, womenStockSnap / Pixabay

Міжсеместральні програми

Міжсеместрові програми Школи журналістики та комунікацій редакції проводяться у грудні, січні, червні та липні. Це додаткова підготовка до тієї, що отримана в університеті, з високим практичним змістом та спеціалізацією.

Наша диференційна цінність полягає в тому, що БЕЗМІННЯ ЗМІ та НАВЧАННЯ в цих дисциплінах. Крім того, ми маємо дуже важливу конкурентну перевагу, порівняно з іншими школами журналістики та комунікацій, тому що у нас є широка та дуже консолідована пропозиція щодо навчання на основі наших магістерських програм, деякі з яких вже відзначають своє XIX видання.

вища

Школа журналістики та комунікацій редакційного відділу співпрацює з кількома університетами Іспанії. Насправді всі їх магістерські програми мають університетський ступінь. Крім того, міжсеместрові програми сертифіковані самою Школі журналістики та комунікацій. Сьогодні EscuelaUE підписала договори про співпрацю з наступними університетами:

  • Університет ЦЕУ-Сан-Пабло
  • Карлос III Університет Мадрида
  • Університет Рея Хуана Карлоса

ВНЗ ЛАТАМ

Міжнародні академічні місії, міжсеместна програма та навчання з європейською кваліфікацією для студентів Латинської Америки.

Понад 20% учнів Школи журналістики та комунікації редакції походять з Латинської Америки .

Сьогодні школа має укладені угоди з Фондом Кароліни, Фундасіоном Бека-де-Мексико та кількома основними латиноамериканськими університетами .

129106_Colaborado.jpg

Чому Мадрид?

Мадрид - це захоплююче місто, сповнене дозвілля, культури та ділових можливостей, відкрите цілодобово 365 днів на рік. Мадрид - сучасне місто з динамічним суспільством, яке не забуло насолоджуватися життям. Хороша інфраструктура, наприклад зразок громадського транспорту, забезпечує комфортну мобільність. Мадридський метро - один з найефективніших і найсучасніших у Європі.

Мадрид - місто, багате історією. Він має історичний центр, який цінується у всьому світі. Мадридський де-лос-Австрія, Барріо-де-лас-Летрас, собор Альмудена, Королівський палац або такі музеї, як Музей Прадо або Рейна-Софія, які щороку приваблюють мільйони відвідувачів. Ми також не можемо забути його емблематичні ресторани, його театри, концерти, виставки або відкриті простори, такі як Retiro або Trail, які є ще однією визначною пам’яткою для відвідувачів.

Вважається безпечним містом, яке приваблює як туристів, так і бізнесменів, це політичний та фінансовий центр країни. Місто сповнене життя та розваг.

Розташування

Мадрид

Address
Avenida San Luis, 25
28033 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія