EUSA Centro Universitario

Введення

Прочитайте офіційний опис

EUSA є одним із освітніх компонентів, що становлять Кампус Торгово-промислової палати Севільї, унікальну конфігурацію з двома локаціями в Севільї, в самому центрі міста та на Ла-Картуї. Кампус має чисельність студентського населення понад 2000 років з 15% іноземних. Це виняткове навчальне середовище безпосередньо пов'язане зі світом бізнесу та потреб на ринку праці, сприяючи інноваціям та творчості унікальними навчальними Pathways .

Інші компоненти кампусу включають нашу професійно-технічну школу, Nuevas Profesiones, яка пропонує дворічні дипломи вищого рівня в 14 різних областях; та Бізнес-школа Ескуела де Негосіос, що має 18 різних магістерських ступенів.

EUSA є одним із освітніх компонентів, що становлять Campus Formativo Торгово-промислової палати Севільї, унікальну конфігурацію, розташовану в самому серці Севільї, яка обслуговує з моменту створення 55000 національних та міжнародних студентів. Це виняткове середовище безпосередньо пов'язане зі світом бізнесу та потреб на ринку праці, сприяючи інноваціям, творчості та додаючи цінності сучасному суспільству.

Наш кампус є одним з найсучасніших навчальних закладів у Європі, сприяючи міжкультурному обміну та співпраці між студентами, які закінчують бакалавриат, аспірантуру, магістратуру та професійно-технічне навчання. Ми доповнюємо нашу академічну пропозицію для відвідування студентів курсами іспанської мови та культури, пропонованими в широкому діапазоні форматів.

Місія

Наша місія полягає у наданні освітніх можливостей для приїжджих та вихідних студентів, які можуть підвищити їх творчість, навички та працевлаштування за допомогою міжнародних угод про вищу освіту.

Бачення

Наше бачення - підтримувати програми, що задовольняють глобальні потреби всіх наших студентів.

Цінності

  • Робота з академічною доброчесністю
  • Сприяння глобальному взаєморозумінню та взаємодії
  • Орієнтація на розвиток особистісних та професійних навичок студентів
  • Націлений на інновації та працездатність
  • Беручи до уваги здоров'я та безпеку персоналу, викладачів та студентів

136862_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Статус студента

Міжнародні студенти, які вирішили вступити до EUSA, можуть зробити це трьома офіційними способами, залежно від того, який ступінь або сертифікат вони хочуть отримати.

Студентський статус: EUSA пропонує офіційні дипломи, акредитовані за ECTS, а міжнародні студенти можуть звернутися до будь-якого з них, який відповідає набору вимог. Завітайте на наш веб-сайт, щоб дізнатися більше про наші ступеня.

Статус студента Erasmus +: EUSA укладає договори про міжнародний обмін з декількома вищими навчальними закладами в рамках програми Erasmus +. Ви можете знайти більше інформації тут.

Відвідування статусу студента: Севільський університет та EUSA як один із його афілійованих центрів надає можливість записатися на свої офіційні курси як студент, що відвідує. Цей статус дозволяє створювати програми для навчання за кордоном, як правило, тривалістю один семестр. Відвідайте веб-сайт Севільського університету, щоб отримати детальну інформацію про цей статус або перегляньте наші програми, щоб зрозуміти нашу політику, курси, календарі та ін.

Відвідування студентів в EUSA може робити це як вільні люди, які приходять без узгодження між EUSA та їх вищим навчальним закладом, або як студенти-партнери програми. Перевірте нашу політику щодо статусу та оплати студентів.

Масштаб класифікації

EUSA слідкує за Севільським університетом за його чисельною та літерною шкалою. Наступна діаграма включає класи та коротку примітку для настанови еквівалентності.

Будь ласка, зверніться до нашої таблиці переносимості, щоб отримати більш повний посібник щодо еквівалентності балів для безлічі різних академічних систем (зауважте, що ця схема перенесення призначена для наближення до еквівалентності для консультацій; остаточну еквівалентність встановлюватимуть домашні установи).

Числовий Лист Примітка
Від 0 до 4,9 Суспенсо (СС) Збій
Від 5 до 6,9 Апробадо (AP) Проходження / З клас
З 7 до 8,9 Помітний (NT) Проходить / Б клас
З 9 до 10 Sobresaliente (SB) Проходить / А клас
ТБД Матрікула де Честі Проходить з відзнакою
ТБД Без презентації Неповний

Відвідуваність

За правилами EUSA Centro Universitario потрібно відвідувати 75% сесій за курс. Будь-які пропуски, що перевищують допустимі 25%, включаючи випадки раннього від'їзду, призведуть до штрафних санкцій, що призведуть до потенційного провалу курсу. Академічний комітет, включаючи керівника досліджень, директора міжнародного офісу та викладача курсу, постраждалого від зайвого прогулу, збиратиметься, щоб визначити покарання та винятки, які слід робити у кожному конкретному випадку. Інструктори будуть записувати відвідування щодня.

Студенти повинні регулярно вимагати запити відвідувачів від інструкторів, щоб перевірити, чи не перевищували вони межі відсутності. Курси проводяться двічі на тиждень, 2 години на сеанс. Винятково переважні інші формати.

Розташування

Севілья

Address
C/Plácido Fernández Viagas, 4
Севілья, Андалусія, Іспанія