ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering

Введення

Прочитайте офіційний опис

Місія

ELISAVA просуває знання, дослідження, розробки та інновації у всіх сферах, що обертаються навколо дизайну, інженерії та комунікацій. Це досягається за допомогою академічної підготовки, яка готує студентів до вирішення професійних викликів на міжнародному рівні, сприяючи взаємодії нашої громади з бізнес-сектором, а також з установами та нині суспільством. Таким чином Школа забезпечує життєздатність учня трансформуватися та зростати в глобальному та мінливому середовищі.

135482_IMG_0919.jpgELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" alt="135482_IMG_0919.jpg" />

Бачення

ELISAVA хоче стати університетським центром зі статусом міжнародної моделі, сприяючи трансформації людського середовища та створенню нових реалій; поєднання розвитку дизайну, інженерії та спілкування з творчістю та якістю.

135483_DSC03668.jpgELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" alt="135483_DSC03668.jpg" />

Цінності

У ELISAVA можливості для освіти та досліджень, які ми пропонуємо, є інноваційними, гнучкими, творчими, мультидисциплінарними та сильно орієнтованими на професійний сектор. З цією метою школа широко співпрацює з місцевими, національними та міжнародними фірмами, установами та університетами.

Її методичні вказівки були реалізовані як приклади для наслідування в інших школах дизайну.

Школа є каталізатором для міжлінійного навчання та досліджень, гнучким та креативним, вилитим у професійний світ та у тісній співпраці з міжнародними компаніями та університетами.

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering - це університетський центр, заснований у 1961 році, і це найстаріша школа дизайну в Іспанії. За версією журналу Domus ELISAVA входить до 100 кращих шкіл дизайну та архітектури в Європі.

135481_elisava_workshop_2.jpegELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" alt="135481_elisava_workshop_2.jpeg" />

ELISAVA приєднаний до Університету Фабри Помпеу (UPF) і налічує 2 000 студентів зі всього слова, які приймають офіційні ступінь ступеня дизайну та ступеня інженерії в промисловому дизайні та широкий спектр магістерських та аспірантурних програм, пов'язаних з різними напрями: Графічний дизайн та комунікації, Дизайн продукції, Космічний дизайн та Архітектура, Стратегія дизайну та управління.

ELISAVA - це платформа для обміну знаннями та досвідом, що сприяють навчанню, що поєднує творчий процес з технічною розробкою проектів для підготовки компетентних фахівців. ELISAVA заснована на удосконаленій освіті, запропонованій понад 700 висококваліфікованими фахівцями. Школа розташована в самому центрі Барселони і має 11 000 м2 сучасних приміщень.

ELISAVA спрямована на професійний світ, і вона може співпрацювати з компаніями, установами та університетами з усього світу. Він має філософію, що з 1961 р. Сприяє навчанню професійних підприємців у галузі дизайну та техніки.

Розташування

Барселона

Address
La Rambla, 30-32

08002 Барселона, Каталонія, Іспанія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: