ELE USAL GRAN CANARIA

Введення

Прочитайте офіційний опис

ENGLISH АКАДЕМІЯ | Харве GROUP

Харве Group є англійська школа в Лас-Пальмас, фахівець в галузі викладання англійської мови з сильною репутацією протягом більше 20 років. Ми є експертами в курсах англійською, французькою та німецькою мовами. Además preparamos los exámenes oficiales con altas tasas de éxito, nuestra academia de inglés es centro oficial de preparación de los exámenes de inglés certificados por la Trinity College London, la Universidad de Cambridge y de la Cámara de Comercio de Londres (LCCI). Esta acreditación nos permite preparar y presentar a nuestros alumnos a exámenes oficiales que están reconocidos en todo el mundo.

Nuestros cursos de inglés y academia de idiomas

Cursos para niños y jóvenes

Cursos de idiomas para niños y jóvenes con enfoque en la comunicación y comprensión oral. Campamentos de verano de English & Fun para niños entre 4 y 12 años.

Cursos de idiomas para adultos

Cursos de B1 y B2 para universitarios. Clases para principiantes. Clases de conversación. Clases de inglés, francés, alemán, ruso, chino, japonés y noruego.

офіційні іспити

Офіційний навчальний центр Харві з англійської мови завірений Лондон Трініті-коледж Кембриджського університету і Лондонської торгово-промислової палата. Ми підготувати і подати нашим студентам офіційні іспити.

Мовні курси для компаній

Мовні курси для компаній з урахуванням. Занурення в англійській або іспанській 5 днів або у вихідні дні. Гартувати через Тристоронній фонд.

Курси іспанської мови для іноземців

Курси іспанської мови в інтенсивних курсах з відпочинком і розвагами в унікальній обстановці. Занурювальні курси. Розміщення в передній частині пляжу.

переклади

Переклади документів, веб-сайти і відео з і на будь-якій мові. завірений переклад. Голосові оголошення, відео та документальні фільми. Для отримання додаткової інформації про наші послуги перекладу.

Academia de Idiomas en Las Palmas

Nuestra misión es formar a nuestros alumnos en idiomas para que puedan lograr sus objetivos personales, académicos y profesionales. Para ello contamos con la mejor plantilla de profesores nativos y bilingües, que día a día logran que aprender inglés, francés, alemán o incluso noruego, sea cosa de niños. Розуміючи, що велика частина успіху вивчення мови потрапить в руки вчителів, тільки найняти кращий ... динамічний, досконалий, компетентний і пристрасть до навчання. Ми використовуємо стимулюючу і інтерактивну методику з акцентом на комунікації і вміння слухати, не виходячи з-за інших елементів, таких як граматики та письма. Індивідуальне обслуговування і приємне оточення допомагають нашим студентам відчувати себе комфортно - необхідно подолати ті нерви, які часто говорять іншою мовою, приводить нас.

Розташування

Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія

Address
Harven Group
Calle del Teniente Coronel Castillo Olivares, 10, 35011 Las Palmas de Gran Canaria, Las Palmas

Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія, Канарські острови, Іспанія