Don Quijote Spanish Language Learning

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про іспанські школи дон Кіхоте

Док Кіхот був створений у 1986 році як туристичне агентство, яке представляє іспанські мовні школи. Відданість компанії сервісу та якість підняла його швидке зростання, і ми швидко завоювали репутацію інновацій, індивідуального обслуговування та високої якості. У 1989 році, відповідаючи на зростаючий попит на високоякісні іспанські мовні курси, ми почали запрошувати студентів до першої школи Дон Кіхоте в Саламанка. З моменту свого заснування ми виросли до семи компаній, що розташовані в Іспанії та Латинській Америці, а також мережі більш ніж 30 партнерських шкіл, в основному за рекомендацією більш ніж 150 000 задоволених студентів.

На доні Кіхоте наші ключові слова - це якість, інновації та партнерство. Хоча ми і далі лідируємо - у науковцях, цінність та інновації - ми постійно шукаємо нових способів покращити якість наших курсів та наше обслуговування наших студентів на наступний рівень.

10 причин вивчати іспанську мову з дон Кіхотом

1. Переконливий досвід

Більше 30 років ми вивчали іспанську мову понад мільйона студентів по всьому світу. Ми стали свідками того, що наші студенти поступово досягають впевненості та вміння, застосовуючи свої нові мовні навички до повсякденних ситуацій та професійних умов. Наша перевірена, практична методика гарантує, що ви навчитеся спілкуватися по-іспанськи швидко і легко через практику та безперервну взаємодію.

2. Унікальне навчальне середовище

Наше унікальне навчальне середовище постійно переосмислює іспанську мову. Ми готуємо вас до успіху, заохочуючи вас розвивати свій повний мовний потенціал як у класі, так і поза ним.

3. Персоніфікований підхід студента

Ми беремо індивідуалізований та учня-орієнтований підхід до навчання, в якому професори та студенти активно беруть участь у навчанні. Ви приєднаєтесь до підтримуючої спільноти, яка цінує вашу унікальність і допоможе вам, коли ви формуєте власну мовну подорож.

4. Кращі об'єкти

Всі наші школи стратегічно розташовані в історичних кварталах, легко доступні громадським транспортом, обладнані кондиціонером, бездротовим доступом до Інтернету, найсучаснішими технологіями та усім необхідним для того, щоб зробити навчальний процес пам'ятним.

5. 24-7-365 Навчання

До і після перебування у нас ви можете підключитися до нашої платформи 24-7-365. Тепер ви можете почати навчання до вашого приїзду або пройти курси підвищення кваліфікації після виїзду з онлайн-школою Don Quijote. Ви матимете доступ до вітчизняних учителів разом із цифровими підручниками та додатками будь-який день, будь-який час.

6. Висококваліфіковане навчання

Дон Кіхоте на міжнародному рівні визнаний за високу якість мовної освіти. Наш факультет складається з відмінних та досвідчених фахівців у галузі освіти. Більш того, наші викладачі доступні для вас. Ви будете мати щоденну взаємодію з вашими вчителями, які підтримують вас з регулярними відгуками та рекомендаціями.

7. Високий рівень офіційних іспитів

Наша методична методика навчання настільки унікальна та ефективна, що практично всі наші студенти проходять офіційний екзамен DELE. Тобто, якщо ви вивчаєте іспанську мову з нами, то ваш успіх майже гарантується!

8. Дійсно міжнародний досвід

Поділіться своєю мовною подорожжю з друзями зі всього світу. Щороку в наших школах запрошуються понад 25 тисяч студентів будь-якого віку з більш ніж 85 країн. Наше різноманітне студентське тіло забезпечує чудовий міжнародний світогляд. Знайомся з людьми з усього світу!

9. 32 окремі культурні переживання

Ми ретельно відібрали 32 різних культурних досвіду в 13 іспаноязичних країнах, які дозволять вам повністю зануритися в іспанську та іспанську культури. З Іспанії в Латинську Америку, виберіть культурне занурення, яке найкраще підходить вам.

10. 100% задоволення

Ми пишаємося тим фактом, що більше студентів приходять до нас через особисті реферали, ніж через будь-яке інше джерело, і 35% наших студентів повертаються до навчання з нами знову!

Ми любимо вітати наших студентів.

Розташування

Барселона

Address
Carrer de Mallorca, 27
08029 Барселона, Каталонія, Іспанія