Campus FP

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про компанію

CampusFP пропонує найбільші освітні цикли пропонують навчання і вищої більше 20 градусів в 7 різних центрах за доступними цінами для всіх бюджетів, тому що головне, вас.

CampusFP народилася з чіткою соціальною покликанням, для того, щоб облагородити професійну підготовку і ближче до всіх жителів Товариства Мадрида, в практичному плані і підкреслюючи важливість навчання, щоб зробити.

Придбання навичок на основі професійних і академічних навичок безпечного освітнього зобов'язання в CampusFP розуміти як «formación360», інноваційна концепція, яка дозволяє візуалізувати модель диференціації освіти, в результаті поєднання національних та міжнародних систем освіти і якому вдалося розширити скринінг професійного і академічного майбутнє наших випускників.

Як ми це робимо? Посилаючись на іспанську систему освіти регульованою професійної підготовки і професійної кваліфікації, що посилається систему підготовки для роботи шукати ступінь симетрії з системою професійної підготовки британців через різні присудження органи (офіційна влада кваліфікації та навчальних програм в Великобританії ).

Таким чином CampusFP закінчується розлученням між академічної та професійної підготовки. У зв'язку з цим, після довгого досвіду в пошуку практичних і конкретних рішень, ми розробили власну філософію і унікальну підготовку, яка об'єднує три формату навчання:

  • Регулюється професійну освіту (професійна підготовка і вища). Спеціальне.
  • Навчання по питань зайнятості (професійні сертифікати). Ваше вікно в світ роботи.
  • Професійне навчання за британською системою освіти (професійна підготовка Дипломи рівня, 4 і 5 (Великобританія). Закордонний паспорт робота.

Ми хотіли б поговорити про CampusFP як «маленького великого центру," як ми використовували громади Мадрида як великий кампус і через наші центри наближаються до кваліфікації найбільш затребуваних роботодавцями в залежності від муніципалітетів географічних районів також пов'язані і чия доступність студенти швидко і легко, за навчальний 2016-2017 рік ми маємо 7 центрів в співтоваристві Мадрида, більш ніж на 40 градусів професійно і більше 250 професійних сертифікатів.

З тих пір наш менталітет підвищення зайнятість та працевлаштування мають вчений дешевші тарифи на всій території Співтовариства Мадрида, в той час як студент на більш високому рівні в державних витратах школи в середньому 6000 євро в Співтоваристві Мадрида, CampusFP пропонує кваліфікацію більш високий рівень підготовки областей зображення і звуку і здоров'я від € 4990 за навчальний рік і € 4490 інша Upper Grade і середніх класів до € 3990 на рік. Все за підтримки CAM стипендій для вищих навчальних циклів рівня в діапазоні між 2300 і 3500 євро за перший рік і МЕіЧС стипендію.

І останнє, але не в останню чергу ми спонсоруємо фестиваль Music Hall - Berklee музичний фестиваль спрямований на молодих людей у ​​віці від 13 до 22 років в цьому році, і завдяки CampusFP включає новий режим, ді-джей. з офіційною презентацією в Мадриді нового назви Середнього Grade професійного навчання «Відео техніка, диск жокей і звук» і професійного рівня сертифіката 2 «Animacion Музичного Живи і Direct.

Розташування

Мадрид

CampusFP

Address
Мадрид, Мадридська громада, Іспанія
Телефон
+34 911 83 31 22