Barcelona Flight School

Введення

Прочитайте офіційний опис

У Барселона Льотна школа, Ми прагнемо надати нашим студентам з кращою якістю навчання можливо, так як це буде робити різницю між успіхом і провалом пізніше на їхній кар'єрі. Авіакомпанії завжди шукають найбільш підготовлених абітурієнтів, і буде перевіряти і цінують тир фактичні знання і льотні стандарти, перш ніж до здійснювали новий прокат.

Саме тому ми приймаємо вашу освіту і навчання дуже серйозно, і підготує вас не тільки скласти іспити і огляди польоту, але, щоб дозволити вам досягти рівня відмінності досить високо, щоб переконатися, що у вас є максимальні можливості, коли мова йде про застосування для роботи лінії.

наше навчання Наші навчальні програми сертифіковані відповідно до Європейським агентством з авіаційної безпеки (EASA) Частина FCL Положення, і призначені, щоб допомогти нашим студентів пілотів для досягнення необхідних цілей навчання і польоту досвід роботи в мінімальному проміжку часу, необхідного, при максимальній можливості їх працевлаштування з авіакомпаніями.

Барселона Льотна школа сертифікована іспанська представник EASA, то Agencia Estatal де Seguridad Aérea (АФАР), як організація підготовки кадрів авіації (АТО) з номером E-АТО-037.

Наші ресурси

Барселона Льотна школа на сьогоднішній день є найбільшим оператором в аеропорту Sabadell, природного бізнесу Барселони і аеропорту авіації загального призначення і повністю працює Ла Сердань аеропорту, управління та ефективного надання послуг аеропорту для бази Академії, а й велика кількість перехідних площин, які приходять щоб насолодитися неймовірним краєвидом і пейзажами місці і області.

З великим парком понад 40 літаків, більшість з них оснащені цифровим скляна кабіна, і наше власне технічне обслуговування і ремонт магазину, ваше навчання переконане з нами. Наші професійні і дуже досвідчені теоретичної і Польотні Інструктори завжди допоможуть вам рухатися вперед у вашому плані освіти.

Барселона Льотна школа також є частиною Барселони авіаційного центру, де можна займатися іншими видами авіаційної діяльності, як пілотажної польоту, ковзаючи і Ultraligths.

Як нас знайти Насолоджуйтесь живуть в Барселоні, одному з кращих міст світу, в той час як ви вчитеся. Наполеглива робота, щоб заробити свою майбутню кар'єру як пілот не означає, що ви не можете зробити перерву, щоб насолодитися пляжами або театри в жвавому столиці Каталонії. Насправді, жоден інше місто у світі не може запропонувати таке поєднання льотних умов і зручності для студента:

Дивовижна погода - ви будете літати більше днів Хороший транспорт і зв'язок - для іноземних студентів Міжнародний, глобальне ставлення - ви будете почувати себе як вдома Образотворче культури, видовища і гастрономія - взяти перерву Вище середньої якості життя - зосередитися на навчанні

Наша історія Барселона Політ школи, став ініціатором підготовки пілотів в Іспанії, забезпечуючи авіаційної підготовки, так як 1,953. З самого початку, наша школа підготувала понад 4.000 пілотів і активно працює в усі часи заохочення всіх видів авіаційних курсів, чи є вони для аб-перше принципів навчання пілотів або рецидивуючого і професійної підготовки.

Ми в даний час визнані EASA як ATO (Авіаційна навчальна організація) з номером E-АТО-037. З 15 вересня 2011 року наша авіаційна академія визнана EASA в якості організації підготовки для Modular і комплексної підготовки пілотів транспортної авіації ATPL (A) курсів. З 14 липня 2011 року ми уповноважені навчати майбутніх пілотів в напрямку модульного комерційного пілота CPL (A) З 13 серпня 2010 року ми маємо право поширювати Cabin підготовки екіпажів. З 10 грудня 2009 року ми також TRTO-H (Type Rating Training Організація), щоб підтримати кандидатів у напрямку Robinson Helicopters модельних оцінок типу R22 і R44. З 14 квітня 2009 року ми були затверджені в льотній школі і Flight Center для СЛА. З 7 листопада 2001 року ми також були визнані EASA як FTO (навчальної організації польоту) з номером E-FTO-020 уповноважений поширювати наземну школи і льотної підготовки до навчання кандидатів в сторону PPL (A) ліцензії та модульні курси для отримати за приладами IR (A) і багатомоторні Рейтинг ME (A), відповідно до JAR-FCL 1.055 правил. З 20 лютого 1999 року ми були сертифіковані як школа Flight і Flight Center для планерів в нашій базі в La Сердань Аеродром. З 10 листопада, 1.953 ми сертифіковані в якості навчального центру для літака приватного пілота (PPL-A) навчання, вертоліт приватного пілота (PPL-H) навчання і планер підготовки пілотів.

Жодна інша жодної школи в Іспанії не має такої ж досвід підготовки майбутніх пілотів, ніж в Барселоні Flight School. Цей факт, в поєднанні з винятковою погодою і відмінним парку повітряних суден і інструктор команди, робить нашу школу природний відбір для серйозного студента.

Розташування

Барселона

Euro Flight Support S.L.

Address
Barcelona Flight School,
Aeroport de Sabadell,
Sabadell

08290 Барселона, Каталонія, Іспанія
Телефон
+34 935 32 38 58