Прочитайте офіційний опис

У Барселона Льотна школа, Ми прагнемо надати нашим студентам з кращою якістю навчання можливо, так як це буде робити різницю між успіхом і провалом пізніше на їхній кар'єрі. Авіакомпанії завжди шукають найбільш підготовлених абітурієнтів, і буде перевіряти і цінують тир фактичні знання і льотні стандарти, перш ніж до здійснювали новий прокат.

Саме тому ми приймаємо вашу освіту і навчання дуже серйозно, і підготує вас не тільки скласти іспити і огляди польоту, але, щоб дозволити вам досягти рівня відмінності досить високо, щоб переконатися, що у вас є максимальні можливості, коли мова йде про застосування для роботи лінії.

наше навчання Наші навчальні програми сертифіковані відповідно до Європейським агентством з авіаційної безпеки (EASA) Частина FCL Положення, і призначені, щоб допомогти нашим студентів пілотів для досягнення необхідних цілей навчання і польоту досвід роботи в мінімальному проміжку часу, необхідного, при максимальній можливості їх працевлаштування з авіакомпаніями.

Барселона Льотна школа сертифікована іспанська представник EASA, то Agencia Estatal де Seguridad Aérea (АФАР), як організація підготовки кадрів авіації (АТО) з номером E-АТО-037.

Наші ресурси

Барселона Льотна школа на сьогоднішній день є найбільшим оператором в аеропорту Sabadell, природного бізнесу Барселони і аеропорту авіації загального призначення і повністю працює Ла Сердань аеропорту, управління та ефективного надання послуг аеропорту для бази Академії, а й велика кількість перехідних площин, які приходять щоб насолодитися неймовірним краєвидом і пейзажами місці і області.

З великим парком понад 40 літаків, більшість з них оснащені цифровим скляна кабіна, і наше власне технічне обслуговування і ремонт магазину, ваше навчання переконане з нами. Наші професійні і дуже досвідчені теоретичної і Польотні Інструктори завжди допоможуть вам рухатися вперед у вашому плані освіти.

Барселона Льотна школа також є частиною Барселони авіаційного центру, де можна займатися іншими видами авіаційної діяльності, як пілотажної польоту, ковзаючи і Ultraligths.

Як нас знайти Насолоджуйтесь живуть в Барселоні, одному з кращих міст світу, в той час як ви вчитеся. Наполеглива робота, щоб заробити свою майбутню кар'єру як пілот не означає, що ви не можете зробити перерву, щоб насолодитися пляжами або театри в жвавому столиці Каталонії. Насправді, жоден інше місто у світі не може запропонувати таке поєднання льотних умов і зручності для студента:

Дивовижна погода - ви будете літати більше днів Хороший транспорт і зв'язок - для іноземних студентів Міжнародний, глобальне ставлення - ви будете почувати себе як вдома Образотворче культури, видовища і гастрономія - взяти перерву Вище середньої якості життя - зосередитися на навчанні

Наша історія Барселона Політ школи, став ініціатором підготовки пілотів в Іспанії, забезпечуючи авіаційної підготовки, так як 1,953. З самого початку, наша школа підготувала понад 4.000 пілотів і активно працює в усі часи заохочення всіх видів авіаційних курсів, чи є вони для аб-перше принципів навчання пілотів або рецидивуючого і професійної підготовки.

Ми в даний час визнані EASA як ATO (Авіаційна навчальна організація) з номером E-АТО-037. З 15 вересня 2011 року наша авіаційна академія визнана EASA в якості організації підготовки для Modular і комплексної підготовки пілотів транспортної авіації ATPL (A) курсів. З 14 липня 2011 року ми уповноважені навчати майбутніх пілотів в напрямку модульного комерційного пілота CPL (A) З 13 серпня 2010 року ми маємо право поширювати Cabin підготовки екіпажів. З 10 грудня 2009 року ми також TRTO-H (Type Rating Training Організація), щоб підтримати кандидатів у напрямку Robinson Helicopters модельних оцінок типу R22 і R44. З 14 квітня 2009 року ми були затверджені в льотній школі і Flight Center для СЛА. З 7 листопада 2001 року ми також були визнані EASA як FTO (навчальної організації польоту) з номером E-FTO-020 уповноважений поширювати наземну школи і льотної підготовки до навчання кандидатів в сторону PPL (A) ліцензії та модульні курси для отримати за приладами IR (A) і багатомоторні Рейтинг ME (A), відповідно до JAR-FCL 1.055 правил. З 20 лютого 1999 року ми були сертифіковані як школа Flight і Flight Center для планерів в нашій базі в La Сердань Аеродром. З 10 листопада, 1.953 ми сертифіковані в якості навчального центру для літака приватного пілота (PPL-A) навчання, вертоліт приватного пілота (PPL-H) навчання і планер підготовки пілотів.

Жодна інша жодної школи в Іспанії не має такої ж досвід підготовки майбутніх пілотів, ніж в Барселоні Flight School. Цей факт, в поєднанні з винятковою погодою і відмінним парку повітряних суден і інструктор команди, робить нашу школу природний відбір для серйозного студента.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Barcelona Flight School

Ця програма ATPL дозволить вам отримати ліцензію на крок за кроком ATPL, в модульному підході через ряд окремих курсів і ліцензій, які ви можете зробити відповідно до ваш ... [+]

Ця програма ATPL дозволить вам отримати ліцензію на крок за кроком ATPL, в модульному підході через ряд окремих курсів і ліцензій, які ви можете зробити відповідно до вашим власним графіком і потребами. Тому що ви можете отримати кредит на попередній досвід авіаційної, що ви можете мати, ця програма дозволить вам адаптувати навчання ATPL до вашої реальної ситуації, скориставшись будь-якої ліцензії ви можете вже тримати.... [-]

Іспанія Barcelona
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
18 - 24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Barcelona Flight School

Політ інструктор (FI) курс є першим і простий спосіб додати досвід польоту в свій журнал перед нанесенням на авіакомпанії. Після завершення необхідного навчання, Рейтинго ... [+]

Політ інструктор (FI) курс є першим і простий спосіб додати досвід польоту в свій журнал перед нанесенням на авіакомпанії.

Після завершення необхідного навчання, Рейтинговий Flight Instructor дозволить вам виступати в якості пілота-інструктора, навчання GroundSchool і забезпечення підготовки до польотів іншим студентам.

Приймаючи роботу пілота-інструктора в льотній школі є одним з кращих способів можна побудувати годин під час тренування інших пілотів, а також зміцнити свої льотні навички в роботі входу в авіацію, яка буде, в той же час, дозволяють залишатися на зв'язку авіакомпанія Pilot на ринку праці.... [-]

Іспанія Barcelona
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
9 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Barcelona Flight School

Мета курсу за приладами (IR) є досягнення навчання реквізити наземної школи і льотної підготовки, досвіду і досвіду, які необхідні для того, щоб отримати рейтинг класу IR ... [+]

Мета курсу за приладами (IR) є досягнення навчання реквізити наземної школи і льотної підготовки, досвіду і досвіду, які необхідні для того, щоб отримати рейтинг класу IR (A). Студент повинен бути володарем ліцензії PPL (A) або CPL (A), отриманого відповідно до частини-FCL.

В кінці курсу, студент повинен продемонструвати необхідний рівень знань для здійснення привілеїв, наданих власником ІК (А), наприклад, виступати в якості ПОС одномоторний або декількох двигунів літальних апаратів по ППП в ПМУ (приладових метеорологічних умовах) аж до прийняття Висота 200ft.... [-]

Іспанія Barcelona
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
12 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Barcelona Flight School

Комплексна програма ATPL (A) являє собою курс підготовки пілотів транспортної авіації завершилася з MCC як Airbus A320 або Beechcraft King Air B200, звернені до тих, хто ... [+]

Комплексна програма ATPL (A) являє собою курс підготовки пілотів транспортної авіації завершилася з MCC як Airbus A320 або Beechcraft King Air B200, звернені до тих, хто серйозно ставиться до реальних отримання роботи авіакомпанії.

Ця програма являє собою аб-перше принципів курс на ім'я всіх тих майбутніх пілотів, які бажають отримати CPL (Commercial Pilot License) з ME (Multi-двигун) і ІК (інструмент) оцінки, поряд з теоретичними знаннями, необхідними в напрямку до ліцензії ATP ,... [-]

Іспанія Barcelona
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
55 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою