Autonomous University of Madrid - Summer School of Economics and Business

Введення

Прочитайте офіційний опис

Літня школа економіки та бізнесу Universidad Autónoma de Madrid (SSEB) - це унікальна можливість розширити свої горизонти в одному з найкрасивіших і живих міст у світі під час навчання в університеті.

Ми запрошуємо вас розпочати цю подорож, що постійно змінюється, щоб отримати нову точку зору на навчання, завести нових друзів з усього світу, зануритися у іншу культуру та відкрити щось нове про себе! Приєднайтесь до ексклюзивної навчальної програми з чотирьох тижнів, яка пропонує деякі високоякісні курси UAM, які викладають англійською мовою провідні професори та дослідники факультету економіки та бізнес-досліджень UAM.

Літня школа економіки та бізнесу орієнтована на міжнародних та вітчизняних студентів, які прагнуть отримати академічне збагачення у галузі управління державною екологічною політикою, екологічним податком, економікою зміни клімату, глобальним маркетинговим менеджментом та іншими передовими економічними дисциплінами.

Universidad Autónoma de Madrid (UAM) є одним з кращих університетів у світі. QS Top 50, що висвітлює провідні університети світу у віці до 50 років, займає перше місце в Іспанії, № 3 в Європі та # 10 у світі.

Про UAM

UAM є провідним фахівцем Іспанії в галузі досліджень. Кампус UAM, спільно з Іспанською національною дослідницькою радою (CSIC), був призначений Міністерством освіти і науки Іспанії як кампусом міжнародного досвіду.

УАМ підтримує міцні зв'язки з муніципалітетами, установами, підприємствами та неурядовими організаціями, а також активно підтримує підприємництво через Центр підприємницьких ініціатив.

Розташування

Мадрид

Address
C/ Francisco Tomás y Valiente, 5 · Universidad Autónoma de Madrid
28049 Мадрид, Мадридська громада, Іспанія