The American College in Spain

Введення

Прочитайте офіційний опис

Відкриваючи двері в світле майбутнє

Початок кар'єри в університетській Марбельї, переїзд в США і отримати диплом акредитованого американського університету.

Переваги системи Американського університету

Початок кар'єри в університетській Марбельї, переїзд в США і отримати диплом акредитованого американського університету

Відвідуйте два роки вашої ступеня в Іспанії, і закінчити в США отримати ступінь американського університету

25-річний досвід і понад 12000 студентів підтримати успіх наших програм.

Успіх системи Американського університету

Ступінь американського університету є відмінним способом, щоб отримати доступ на робоче місце. Це також збільшує можливості отримання робочої візи в США, що дає випускникам коледжу можливість кваліфікації на отримання робочої візи в США.

Гнучкість і Плинність

В університеті система США добре відома своєю гнучкості у багатьох аспектах. Одним з найбільш важливих моментів є те, що вона дозволяє студентам завершити перші 2 роки навчання до того, щоб оголосити про свої основні. Ця система, відома як 2 + 2, є відмітним академічний елемент, оскільки він дозволяє студентам почати перші два роки загальної освіти курсів, що дають їм час, щоб вирішити свою кар'єру. Американський коледж в Іспанії за тією ж моделлю: студенти починають свої перші два роки навчання в Марбельї, і передати в Північну Америку, де вони будуть концентруватися в своїй галузі спеціалізації та отримати ступінь. Цей процес має додаткову перевагу, так як він допомагає студентам поступово адаптуватися до американського мови, стилю навчання і культури, але з більш низьким фінансовим тягарем на сім'ї.

Престиж американської ступеня

Американський коледж в Іспанії (ACS) є першим північноамериканським університет в Андалусії. Розташований в місті Марбелья (Малага), Американський коледж в Іспанії пропонує навчальний план, заснований на Університетська система США. Студенти можуть почати в Іспанії свої перші два роки навчання, виконуючи свої загальноосвітні курси, необхідні для всіх американських університетів. Після завершення цих двох років, студенти перетворюються на північноамериканському університеті (США або будь-який інший університет в Європі, яка пропонує університетську систему в Північній Америці), де вони можуть закінчити свою ступінь: BA (бакалавр мистецтв), BBA (бакалавр ділового адміністрування) або бакалавра наук (бакалавр наук).

  • Понад 12 тисяч колишніх студентів з майже 40 різних національностей довіряють в нашій програмі.

В американській системі Північної, студенти повинні виконати ряд загальноосвітніх курсів протягом перших двох років їх досліджень, в широкому діапазоні дисциплін, перш ніж вони осідають в їх остаточної міри коледжу. План дослідження США заснований на модульній системі, відомої як кредити, а студенти оцінюють через систему "Постійна оцінка" що дозволяє їм знати, що їх успішність в усі часи.

Після завершення перших двох років (або чотири семестри) і відповідні їм кредити, студенти зможуть перевестися в університет США, звідки вони завершать свою ступінь. Це відомо як Програма трансферу університету, Або 2 + 2.

Престиж провчившись в американському університеті щоб отримати доступ до міжнародного ринку праці і можливості отримання додаткових робочих віз в США, переваги, які піднімаються частіше серед іноземних студентів, коли-небудь день. США займає перше місце, як обраний напрям для студентів і американських університетів розглядаються як кращий в світі.

Американський коледж в Іспанії полегшує доступ до американської системи університетів і центрів своїх цілей ен надаючи своїм студентам освіту найвищого рівня в обстановці, яка сприяє критичному мисленню в якості основного компонента своєї основи.

Марбелья Campus

обслуговування Американського коледжу в Іспанії розташовані в Марбелья (Малага) в житловій зоні Сьєрра-Бланка, в самому серці Мілла-де-Оро Коста-дель-Соль. Марбелья відомий як один з найкрасивіших космополітичних напрямів в Європі. Він розташований на березі Середземного моря і створює резервні копії уздовж гір, що гарантує, що жителі будуть користуватися стійким кліматом круглий рік. Він розташований менш ніж за годину їзди від залізничного вокзалу і від аеропорту Малаги, який забезпечує жителям доступ до більшості європейських столиць.

Наш кампус має класи, оснащені самими останніми технологічними досягненнями, і призначені для менші групи, Що дозволяє особистий досвід викладання і постійного спостереження за студентами на факультеті.

Основним завданням АСУ є надання студентам з найкращим академічної, інтелектуальної та соціальної підготовки, щоб вони могли інтегруватися в американську університетську систему і тим самим отримати їх бажану ступінь. Це, в свою чергу, дозволить їм розвивати повноцінне життя в якості компетентних і відданих справі членів глобального суспільства.

Житло

Американський коледж в Іспанії допомагає своїм студентам і членам їх сімей, щоб організувати різні варіанти житла, особливо для тих, хто не є жителями Коста-дель-Соль. Відділ управління та служби допомоги студент нашого кампусу може допомогти в пошуку та оренди квартир, оренда будинків з сімей в зоні, або залишитися в готелях в регіоні.

Спорт і активний відпочинок

Завдяки угоді між ОКС і Маноло Сантана ракеток клубу, студенти можуть практикувати і грати в різні спортивні заходи, в тому числі: теніс, Бадмінтон, загальної фізичної підготовки, плавання і бойових мистецтв. Клуб, засновником якого є Маноло Сантана, колишній Вімблдон, US Open, а також чемпіон Ролан Гаррос, має 6 тенісних кортів, 4 корти Бадмінтон, фітнес-центр, тренажерний зал, аеробні арена, басейн, а також ресторан / кафе.

Розташування

Марбелья

Address
Centro Comercial Le Village Carretera de Istán, km1
29602 Марбелья, Андалусія, Іспанія

Davie

Address
3501 Davie Rd,
FL 33314 Davie, Флорида, США