ALICANTE – ELE USAL

Введення

Прочитайте офіційний опис

Плайя

Alicante знаходиться один з Іспанська Мовні школи Університету Саламанки (ELE USAL), Найстаріший університет в Іспанії, і є світовим лідером в області навчання і тестування іспанської мови як іноземної.

Alicante, відомий у всьому світі як «ла Мільоре terreta дель MON» (буквально, найкраще місце на землі) являє собою динамічний і відкритий місто, розташоване в так званій «Коста Бланка», на південному сході Іспанії. З населенням майже 400 000 жителів, місто є ідеальним місцем для вивчення іспанської мови і зануритися в іспанську культуру. Ви закохаєтесь в наші довгі сонячні дні, наші прекрасні пляжі, нашої захоплюючої їжі сцени, наш легендарний нічний і, перш за все, з нашими гостинних людей і широкого дозвілля і культурного пропозиції.

березня

ELE USAL Alicante знаходиться в самому центрі міста, всього в декількох хвилинах ходьби від пляжу, старого міста і торгового і розважального району. Наша школа пропонує широкий вибір курсів для тих, хто зацікавлений у навчанні, вдосконаленні і офіційно засвідчує свої знання іспанської мови.

З гарантією досконалості Університету Саламанки, ви можете вчитися в Аліканте, живий, вітаючи і мультикультурне місто з багатою історією омивається Середземним морем. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

ELE USAL Alicante є екзаменаційним центром для BULATS і SIELE, який співпрацює центр Інституту Сервантеса і навчального центру Тристоронньої фонду.

загальний

Розташування

Аліканте

Address
Rambla Méndez Núñez, 37
Entreplanta

03002 Аліканте, Валенсія, Іспанія