Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Біфрост університет

Біфрост університет була заснована в Рейк'явіку в 1918 році на моделі Ruskin College. У 1955 році школа була перенесена 110км на північ від столиці. Біфрост університет є тільки вільних мистецтв університету в країні, Він був акредитований в якості університету в 1988 році, спочатку тільки в бізнесі, в кінцевому підсумку отримати ступінь в області права 2002 року і в області соціальних наук з 2005 року.

Біфрост університет є приватним, самоврядним, некомерційна організація, яка отримує близько 40% свого доходу від ісландської держави, 40% від плати за навчання та 20% з інших джерел. Випускники з включають в себе багатьох видатних підприємців і лідерів в ісландського бізнесі і політиці, в тому числі прем'єр-міністра країни.

Біфрост університет також пропонує на один рік рівень довузівської підготовчий навчальну програму для студентів, які не мають повний університетські вступні кваліфікації, а також різні довічні програми навчання, включаючи успішних програм для управління роздрібною торгівлею, для туризму і один для людей, які працюють в органах місцевого самоврядування. Багато студентів проводять один або кілька термінів за кордоном в університетах-партнерах в Америці, Азії та континентальній Європі.

Біфрост університет є активним членом ісландських і міжнародних наукових співтовариств і пишається тим, що для набору викладачів з широкими дослідницькими профілів в соціальних науках. В університеті проводиться безліч незалежних дослідницьких центрів, наприклад Центру європейських досліджень, Центр досліджень роздрібної торгівлі та науково-дослідним центром з питань управління культурного. Біфрост провів безліч науково-дослідних проектів, що фінансуються науково-дослідницькою радою ісландської на додаток до проектів, які фінансуються програмою ЄС Research Framework. Біфрост також також брав участь у багатьох академічних мережах програм COST і Еразма, а також програми Північної Периферії.

Навчання політиці Біфрост університету

Відповідно до політики університету, щоб запропонувати видатне освіту, що дозволяє студентам отримати великі знання в їх області вивчення, підсилює їх широту поглядів, і зміцнює свої творчі здібності. Підкреслено сприяння здатності учнів приймати і здійснювати професійні методи роботи, застосовувати теорії та концепції в області рішень для призначення, а також зміцнення їх здатності вирішувати практичні проблеми. Таким чином, університет націлений на надання студентам з максимально можливої ​​підготовки до участі в демократичному суспільстві та економіці, а також для подальших досліджень. Біфрост університет відповідає вимогам, що пред'являються для проведення досліджень в дисциплінах, для яких університет був акредитований.

Чому обирають Біфрост університет?

Малий університетське містечко з зобов'язанням академічних інновацій

Видатні викладачі, індивідуальний підхід і часті завдання

Відмінні дослідження і навчальні приміщення

Гарантоване на кампусі житло для всіх студентів

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Summer course

Bifröst University

Літня школа розташована в природному раю Біфр ... [+]

Літня школа 2019 року

Літня школа розташована в природному раю села Біфрост в Західній Ісландії, прямо між вулканом та льодовиком. Студенти розміщені в комфортабельних одномісних і двомісних номерах у прекрасному кампусі програми на березі озера Грекраватн.

Триденна програма (8 ECTS / 4 US Credits) пропонує висококласні дослідження лідерства з акцентом на стійкість.

Літня школа відбудеться з 13 липня по 3 серпня 2019 року.... [-]

Ісландія Borgarnes
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bifröst University

Ця програма буде проходити з 29 червня по 13 липня 2019 року. 29 червня, сесія орієнтації, яку дасть координатор програми, познайомить учасників програми та університетсь ... [+]

Підприємницька жінка 21-го століттяBifröst University Ісландія29 червня - 13 липняОгляд програми

Ця програма буде проходити з 29 червня по 13 липня 2019 року. 29 червня, сесія орієнтації, яку дасть координатор програми, познайомить учасників програми та університетського містечка. Вітальний вечеря відбудеться ввечері 29 червня.

Університет організовує перевезення з Рейк'явіка до Біфреста 28 червня о 18:00, тому учасникам рекомендується замовити квитки на рейс для прибуття в Ісландію 27-го або 28-го червня.... [-]

Ісландія Borgarnes
Червень 2019
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bifröst University

Метою даного курсу є підвищення загальної поінформованості про гендерний розрив і упередженість жінок, які стикаються під час підйому на корпоративну сходинку, а також на ... [+]

Лідерство та гендерна рівність у ХХІ століттіBifröst University Ісландія29 червня - 20 липня

Загальновідомим є той факт, що жінки недостатньо представлені на найвищому рівні, наприклад, у бізнесі, політиці та науці, сферах, які тим самим відмовляються від величезного ресурсу лідерського потенціалу. Відсутність різноманітності в гендерній, расовій, релігійній та інших аспектах є, таким чином, океаном втрачених можливостей і загальних втрат з точки зору економічного зростання та загального соціального добробуту. В основі цього курсу лежить теорія лідерства та лідерства в контексті гендерної проблематики.... [-]

Ісландія Borgarnes
Червень 2019
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

International Summer School in Iceland

International Students at Bifröst University

Open Day 2016

Bifrost University (Háskólinn á Bifröst)
Address
Bifröst, 311
Borgarnes, Ісландія
Веб-сайт
Телефон
+354 433 3000