eBSI Export Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

eBSI Export Academy рада оголосити про запуск нашої безкоштовної програми сертифікації "Введення в міжнародній торгівлі та електронної комерції", який є короткої програми курсів, покликаних дати основи знань про основи експорту і підготувати учасників для подальшого вивчення в рамках eBSI експорту Академії більш просунуті програми.

Програма охоплює такі - Введення в Експорт - Введення в міжнародній торгівлі - Міжнародні Способи оплати - Введення в електронній комерції та інтернет-маркетингу Ви можете підписатися на Введення в програму міжнародної торгівлі та електронного бізнесу в eBSI курс Сторінка реєстрації і програма розроблена, що ви повинні бути в змозі завершити його протягом вихідних днів, якщо ви так хочете.

Після завершення цієї програми ви будете нагороджені сертифікатом завершення, що ви можете завантажити і роздрукувати для ваших записів і резюме.

Додатковою перевагою цієї безкоштовної програми сертифіката є те, що ви потім завершили 4 з 42 уроків за програмою акредитації ІТС хоча б тому, що ми зберігаємо результати курсу для майбутнього використання в повній програмі!

Не соромтеся поділитися цей курс з друзями, зворотний зв'язок досі на курсах компонент був відмінно з близько 1000 чоловік, які підписалися на цей безкоштовний курс до сих пор! Це відмінна можливість випробувати методологію курсу, перш ніж інвестувати в подальших дослідженнях.

Щоб дізнатися більше про eBSI Експорт академії та її передовий торгівлі, фінансування торгівлі та інтернет-маркетинг сертифікат програми не соромтеся відвідати http://www.ebsi.ie

Розташування

Ірландія Інтернет

eBSI Export Academy

Address
eBSI Export Academy,
Partner, World Trade Centre Dublin
22-24 Newmount House, Lower Mount St.

Dublin 2 Ірландія Інтернет, Ірландія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: